PRIPADNICI MUP-A TK DOBIJAJU TESTERE ZA DROGU

PRIPADNICI MUP-A TK DOBIJAJU TESTERE ZA DROGU

Član
nije zabranjeno konzumiranje nego posjedovanje i stavljanje u promet, tebi niko nemoze da zabrani sta ces ti sa svog zivota i tijela da radis...
 
Član
po zakonu samo posjedovanje je zabranjeno.. bez obzira stavljas li ti to u promet ili ne ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
po zakonu samo posjedovanje je zabranjeno.. bez obzira stavljas li ti to u promet ili ne ;)

naravno, posjedovanje, proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga su po zakonu zabranjeni vec duze vrijeme, ali konzumiranje nigdje nije navedeno,
ja uopste ne govorim da se treba drogirat i vozit, nego kazem da su ovi testovi totalno nepouzdani, alkohol se zna kolko ostaje u krvi i kroz 24 sata nemas nista alkohola u krvi nakon pijanke, a sad ispade zapalio si prije 10 dana i zaboravio da si zapalio murija te zaustavi zdravog pravog i test i jeban si koda si se tek napusio... veeelika greska...
 
Član
sta vi odobravate da se nadrogirate ko moroni, i onda sjednete za volan i ugrozavate druge ljude u prometu? sto se mene tice, duplo teza kazna za konzumiranje droga prilikom voznje, jer to je gore 3x od alkohola... ja podrzavam ovo
 
Član
Astra je napisao(la):
sta vi odobravate da se nadrogirate ko moroni, i onda sjednete za volan i ugrozavate druge ljude u prometu? sto se mene tice, duplo teza kazna za konzumiranje droga prilikom voznje, jer to je gore 3x od alkohola... ja podrzavam ovo

podrzavam i ja ovo ali sa testovima koji su precizni, a ne sa ovim sranjima sto reaguju na kafetin pa se moras bezveze ganjat po bolnici i ic na pretrage.
a de mi reci sta je alkohol, ja kolko znam i alkohol i cigare su droga...
 
Valjda je logicno, eto i nek ostane 10 dana u krvi ta trava, a ti normala sutra i sve do sljedeceg puta... Sta te trebaju testirati ako vide na tebi da si normalan ? Nisu nigdje napisali da ce svakog koga zaustave testirati... tako da, pusite, drogirajte se, ali dalje od mene ;)
 
Top