Prijedlog u koju boju prevuc sjedista golf 2

Prijedlog u koju boju prevuc sjedista golf 2

Član
Imam sjedista od golfa 2 GTI i sad neznam u koju bih ih presvukao boju. Mislio sam neku kombinaciju crno-crveni, crno-sivo ili sve crno. Ako neko ima nekih slika da pokaze pa da nesta slicno ija uradim. ;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Crna koza s crvenim koncem...neces pogrijesiti

Sad sam nasao jedna crna s tamnom sivom s crvenim koncem i predbra su.
Samo platno nista kozu nevolim nikako. Bice samo ono iza koza i sa strana da se lakse cisti kad se uprlja.
ovako nesta sam nasao na netu http://www.hostaj.trenutno.net/?di=MMVP
 
Član
Ako ces da bude nesto perverzno onda bež kožu :D:cool:
Al onda moras i tapacirunge radit :icon_rolleyes:
 
Član
moj savjet uradi u eko kozu u sredinu stavi neku alkantaru i da ti uradi ukrasni step crvenim koncem ( nekim debljim ), ako ti bude trebalo pomoc javi se ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ako ces da bude nesto perverzno onda bež kožu :D:cool:
Al onda moras i tapacirunge radit :icon_rolleyes:

To jest razmisljao sam ovako nesta http://www.hostaj.trenutno.net/?di=PGE9
Al jbg mora obi i tapecirunge da bi se uklapalo cak i tebih naci smedji. nekako mi puno zajebancije sta znam vidjecu pa cu razmislit. Bice ovih dana pa cu i slike staviti.

dario20 je napisao(la):
moj savjet uradi u eko kozu u sredinu stavi neku alkantaru i da ti uradi ukrasni step crvenim koncem ( nekim debljim ), ako ti bude trebalo pomoc javi se ;)

Tako sam i mislio nekako alkantaru crnu mozda,ali samo sa strane eko koza gdje nedodirujem kad sjedim. ;)

Ako neko ima nekih slika moze da stavi
 
nemoj se puno zamarati crno platno i možda uz to crveni konac nešto kao na ovoj slici što je postavljeno i bit će super.svijetlije varijante samo stalno čišćenje i sve se vidi.mislim to je moj prijedlog,a ti radi kako želiš.sretno
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
nemoj se puno zamarati crno platno i možda uz to crveni konac nešto kao na ovoj slici što je postavljeno i bit će super.svijetlije varijante samo stalno čišćenje i sve se vidi.mislim to je moj prijedlog,a ti radi kako želiš.sretno

Ma najverovatnije sve crno. Dok odem vidim kakvog materijala ce da bude. i eventualno sam mislio jednu crvenu liniju preko ciceva bislim da ce biti dobro.
 
Top