Prevrno se :(

Prevrno se :(

Član
Jeste na oko uredu a sta se desilo sa sasijom? 5 mm vamo, 5 tamo i nabere se toga dovoljno i kad uradis auto tockovi gledaju pravo niz cestu a kompletan auto u komsijino dvoriste :S druga skoljka i rijesen problem...
 
uzo bija drugu skoljku al haj nadi je quattro da je majku joj trazim al nema toga ako ima auto cijelo skupo quattro sasija ako je..a quattro je po mom najbolje na autu.


Imal ko sasiju da je kupim :)
 
Član
Pa ja koliko sam upucen u audija, u sve i jednog mozes ugraditi quattro pogon ako imas sve dijelove, mislim na skoljku da je ista u obicnog i quattro, sad tebi treba mjenjac, kardan, zadnji dif., zadnji kompletan most, a ti to sve imas na tom. Nadji na otpadu skoljku i udri :)
 
Član
ovaj moj komsija imao ovakvog audija, elektricar je on, i od prijatelja mu sin dovezao a6 da nesto pravi, i uzme od njega njegovog audija, da nesto obavi,i zavrsi u rijeci
to znaju svi iz mog grada, eto nek potvrde, ali ja najbolje znam u kakvom stanju je bio auto, ovo na prvu izgleda toliko strasno,a mozda i nije
ne treba zakljucivat ovako na prvu, mozes mislit da nije nista, a kad rastavis da se ibretis kolko je povuklo na sve strane
eto primjer od mog komsije, ja sam rekao baci ga u smece, on se nasmijao
sad je auto na cesti, i stanes i gledas u njega kolko su ga zategli, postojala je volja, imao je novce da kupi potrebne dijelove i eto, ako je kao i prije ako se to tako moze reci

dzabe ti odlucio da radis auto ili ne, ako nemas dobrog majstora, provjerenog majstora rekao bih, onda nemoj da razmisljas o popravci
mogao bih sad da ti navedem jos jedan primjer, nesrece u kojoj sam ja ucestvovao kao suvozac, ali tesko mi se sjecat toga, vjeruj mi da je gore od ovog, a napravilo se i to auto
 
Član
da se to sredit,bas sto aminm vice za onog audia vidio sam u kakvom je stanju bio,rece da ga je napravio eto da se to,ali najbolje ti je sto su ti i neki rekli nadji sasiju i prepakuj sa svog to ti je najbolja solucija pa ti vidi
 
Član
:icon_confused: tona posla...puno para...sto ne znaci da se ne moze uraditi. najbolje da uradis kako lsd kaze. i mirna bosna

edit: ja sam autolakirer, da je moj i da imam pare da ga pravim, ne bih... ne isplati se
 
ma to sto ima posla i sto ode para to men manje vise,,jer nekontam ga za mjesec uraditi ja zivim u becu a to bi imao dole hobby auto kako bi ga nazvo glavnom polako bi ga pravio za drag..ak bog da...jer uz to sam auto odrasto i puno me veze za njega ako iko moze mene shvatiti heheh malo lud al stas,,


Men je vazno samo ako stavim drugi krov da mi bude stabilan,naravno ja bi njemu poslije tog novog krova ak bi doso stavio kavez unutra da ga kao ucvrstim barem mislim da ce to pomoc sad neznam koliko sam u pravu
 
Član
mi smo ti dali savjet...ti radi po svom.
a jos jedna stvar, ako mislis staviti cage bar u auto, koje ces svakodnevno koristit, i mislis da ce ti auto biti sigurnije, zajebo si se. zamisli da udaris glavom u kavez, sta si postigao ? tu ide kaciga, a ti nosi kacigu po gradu... lol :icon_exclaim:
 
Top