previse ks...pomoc

previse ks...pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
nije tebi bitno da smanjis na motoru 5KS, vec da u papiru pise 73 kW, prema tome nadji nekoga da ti to ispravi. lakse:cool:
 
Član
Ma moze se skinut snaga, nije to problem. Fol je da bi morao to uraditi, pa otici negdje izmjeriti snagu, pa dobiti garant i neki atest za to i novo upisivanje u saobracajnu. Znaci brdo komplikacija a i izaslo bi i dosta para, mislim da se ne isplati. Bolje zovi policijsku stanicu vidi moze li se nesto preko njih srediti, da ti daju neki papir da ti oproste tih par konja...
 
Početnik
otidji ti sa takvom kakva jeste neka ti daju atest za snagu, tih 5ks je sigurno u medjuvremenu pomrlo..
 
Član
Neznam kakva je situacija u HR u BiH odeš na fakultet dadneš 10km i udare ti atest na šta got želis za zamracenje prednje šoferšajbe izvali cenera imaš atest :icon_smile::icon_smile::icon_smile: crni humor :D :cool:
 
Član
Treba ti atest na tu snagu, raspitaj se na masinskom fakultetu ili tako nesto, umrlo je 5, pa i vise konja u tom motoru odavno, trazi novo mjerenje snage, na valjcima negdje, i upisi te podatke, i voila
 

GTC

Član
nije mi jasno čemu ovo sve...i ja imam 105 ks...i nikad mi nije nitko napisa kaznu radit toga...je da reču jel ti znaš da ovo nebi smija vozit...a kazen da znan ali da sta ja tu mogu sta ima 2 KS više nego sta dopušteno smin vozit :cool::cool:

oću ti rec ako si fin i pristojan prema njima i nisi ništa napravija extremno ...niko ti neće gledat ta dva konja više :cool::cool::cool:
 
Član
murja ti neće na to gledat, jedino ak ti nedaju da ga regaš na sebe jel?

FSB ima odjel gdje se bave s tim sranjima
 

EJ2

Član
da i ja dodam nest' od sebe

moj hondajic recimo razvija svojih 101 konja na 5900 rpm... prema tome trebalo bi "premjestit" blokadu sa sadasnjih 6700 ili na koliko je vec na sta znam 5200 (lupam), tako ce bit i kod toyote... ali evo ljudi su ti isto dali vec savjete

pozdrav
 
Član
ej nisi dobro upoznat sa hrv zakonom mozezes voziti auto do 110ks tako da nemas potrebe nis smanjivati;)

ako ne vjerujes zovi u mup ili hak;)

tako da samo udriii

:cool::cool::cool:

zab sam ti reci za maldog vozaca..sve ti zavisi kada si polozio ak si polozio prije ljeta onda nisi mladi vozac do 24 nego 2 godine..
 
Član
Eddiezg je napisao(la):
ej nisi dobro upoznat sa hrv zakonom mozezes voziti auto do 110ks tako da nemas potrebe nis smanjivati;)

ako ne vjerujes zovi u mup ili hak;)

tako da samo udriii

:cool::cool::cool:

zab sam ti reci za maldog vozaca..sve ti zavisi kada si polozio ak si polozio prije ljeta onda nisi mladi vozac do 24 nego 2 godine..

WTF? od kud ti ovo sve? Znam da su ljudi pitali pa su dobivali od stručnih ljudi svakakve odgovore, da neka pravila vrijede 2 godine, neka do 25e godine i tak to, čak i različitih odgovora je bilo. Ali nitko nije rekao da se može do 110ks kad je 75kW jasno pravilo, samo je nejasno koliko dugo.

S druge strane mene su zaustavili do sad u godinu i pol sa vozačkom 3x sa passatom 110ks i nisu me niti upozorili...

Jesi ti to negdje provjerio?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top