Preticao u tunelu pa udario u teretno vozilo i poginuo

Preticao u tunelu pa udario u teretno vozilo i poginuo

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
R.I.pieces :D
drugi puta ce pametnije :D

Mozda ces i ti nekad pametniji postat ;)



R.I.P :icon_cry:
kad ubije sretnu porodicu od 5 članova,tata mama i troje djece,isli sa golfom 1 na vikend u mostar,da djeca prvi put vide mostar,i vracali se u sarajevo npr i pobije ih glupan,kretenčina,majmun najveci...
I DA DRUGI PUTA CE ON PAMETNIJE!

a ti se opameti i ocekuj takvog istog da ti naidje u susret,a nema kamiona,samo vas dvojica i tunel,uski,bez rasvjete...

Ovaj drugi dio poruke je bio visak i zato sam reagovao, svak je od nas bar jednom prestigao auto neko na nepreglednom djelu ceste.
A ovaj covjek sto je poginuo iza njega je ostala zena i dvoje male djece tako da mi nikako nemoze biti drago da se radujem necijoj smrti. Sreca u nesreci je bila da nije naislo neko malo auto u susret. ;)

Sarajlic je napisao(la):
R.I.P. al je majmun tezi,ovakvih mi nije zao nimalo,i ja sam par puta u tunelu se zezo ali to je bilo prije nekih godinu zadnji put i nikad vise,,ovakvima i treba ovako da podlete pod nesto veliko i jako i da ostalima nista nebude

Pogledaj sta si napisao, sad razmisli dali si ti u istom rangu kao i on ? I jesi li ti nekog neduznog mogao ubit ?
 
Član
ako me pamet služi,a služi me jer tuda prolazim skoro svaki dan,taj tunel je skroz,ali skroz nepregledan,tako da mi još uvijek ne ide u glavu sve ovo.ta dionica puta i nije loša,može se fino voziti,ali u tunelu prestizati :icon_rolleyes: u svakom slučaju,rip.
 
Ovo sto je pokojni ili rahmetli ili kako vec uradio je ravno samoubistvu! Glupo je pricati jer je covjek mrtav,ali sam je odgovoran, i sreca da zbog svoje neodgovornosti nije usmrtio i nekog drugog! I drugi put nece pametnije, jer nece imati priliku, zato treba ostali da se opamete, jer se druga prilika u saobracajnim nesrecama tesko dobija!
 
Eto sta bude kad ljudi misle da voze formulu, a ne konzervu staru 25 godina, ovo treba da bude drugima koji tako razmisljaju...
 
Top