presvlake

presvlake

eh ovako imam u planu da radim sjedista pa sta vi mislite da je bolje da uzmem eko kozu ja i da odnesem majstoru da mi to napravi ili kod majstora da uzmem to sve komplet napravljeno ili ipak da uzmem ono u radnjama presvlake..i ako neko zna gdje ima dobrih u tuzli nek napise..znaci vezano i za eko kozu i platno..pozz
 
Imam ja dobre univerzalne presvlake(platno-koža),nove,nisu postavljene ni jednom,pa ako si zainteresovan bujrum...pozz
 
Član
Ma nista te kineske presvlake..sve je to smece obicno..

jednostavno kontaktiraj

http://www.bhtuning.com/m-gratex-autopresvlake-t-54552.html#pid851228
 
Član
imam ja radjene za punta ali vjerujem da mogu i za bravo vidi na mom piku ako si zainteresiran ili na pp;)
 
almir_1983 je napisao(la):
Imam ja dobre univerzalne presvlake(platno-koža),nove,nisu postavljene ni jednom,pa ako si zainteresovan bujrum...pozz

cijena prijatelju mojj..??jel moze na fiat bravo zbog zracnih jastuka na cicevima??

Got2b je napisao(la):
Ma nista te kineske presvlake..sve je to smece obicno..

jednostavno kontaktiraj

http://www.bhtuning.com/m-gratex-autopresvlake-t-54552.html#pid851228

hvala drug ;)

raymo je napisao(la):
imam ja radjene za punta ali vjerujem da mogu i za bravo vidi na mom piku ako si zainteresiran ili na pp;)

hvala drug na ponudi dok se jos raspitam ako ne nadjem nista sto mi odgovara cijenom i kvalitetom uzimam dogovorit cemo se ;)
 
Član
ja sam ih koristio jako malo jako su kvalitetne samo su malo slike losije kvalitete javi se na pp pa cemo se dogovoriti:cool:
 
Član
odes u M-Gratex i odradis presvlake onako kako ti zelis, dobijes garanciju i mirna bosna, do 200km izadju njihove presvlake
ili odes u kiseljak kod onog clana foruma, i on tako dobro radi;)
 
ArminM je napisao(la):
odes u M-Gratex i odradis presvlake onako kako ti zelis, dobijes garanciju i mirna bosna, do 200km izadju njihove presvlake
ili odes u kiseljak kod onog clana foruma, i on tako dobro radi;)

ma najvjerovatnije cu tako i da uradim ;)
 
Član
to ti je najisplatnije, dugorocno rjesenje definitivno, dobro se skontaj kakvu kombinaciju zelis, ljudi ti naprave da valja, platis i svi zadovoljni
nije skupo u svakom slucaju

oni u M Gratex-u odrade za par sati, ti dok malo prohodas popijes kafu oni zavrse
 
ArminM je napisao(la):
to ti je najisplatnije, dugorocno rjesenje definitivno, dobro se skontaj kakvu kombinaciju zelis, ljudi ti naprave da valja, platis i svi zadovoljni
nije skupo u svakom slucaju

oni u M Gratex-u odrade za par sati, ti dok malo prohodas popijes kafu oni zavrse

a koliko bi me izaslo znaci kombinacija dvije boje eko koze sta mislis komplet sjedista u m gratexu
 
Član
nadji na M-Gratexovoj stranici, bila je negdje tu na forumu, ako nema googlaj i naci ces, mislim da bi trebalo biti oko 170km max, tako sam ja sebi planirao i receno mi je toliko

i Tahir radi samo tako, ali vjerujem da ti to nije usput
 
funky je napisao(la):
kod Tahira u visokom bi te izaslo 150km... ;)

daleko mi je visoko druze :icon_cry:

ArminM je napisao(la):
nadji na M-Gratexovoj stranici, bila je negdje tu na forumu, ako nema googlaj i naci ces, mislim da bi trebalo biti oko 170km max, tako sam ja sebi planirao i receno mi je toliko

i Tahir radi samo tako, ali vjerujem da ti to nije usput

a nasao sam stranicu pa sam vidio broj sutra zovem da pitam pa napisem cijenu..;)
 
Top