presvlake

presvlake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozzz,zovem se tahir hajdarevic '79 god. Vozim staru bengu 524 88 god.
Iz Kiseljaka sam,bavim se presvlacenjem auto sjedista u kozu,eko kozu,auto stof,...auto navlake za sve tipove vozila.. .restauraciju sjedista(popravku spuzve,zamjenu platna,...Radim sve vezano za auto sjedista.Tu sam da odgovaram na pitanja vezana za sjedista,da dajem savjete,a Bogami i da se reklamiram;)
 
tvrdoglavi je napisao(la):
pozz i dd :cool:
vidi sa adminima,pa ako dozvole stavi koju sliku,da se vidi kako radis :icon_question:

ma evo imam nekih upita ,al nemogu nikom odgov. na poruke...novi sam nemogu se nikako snac....:icon_question:
 
autopresvlake je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
pozz i dd :cool:
vidi sa adminima,pa ako dozvole stavi koju sliku,da se vidi kako radis :icon_question:

ma evo imam nekih upita ,al nemogu nikom odgov. na poruke...novi sam nemogu se nikako snac....:icon_question:

jbg sacekaj do kraja dana,dok dodju admini i moderatori...sad svi negdje kisele guzice,vidis kolike su vrucine :D
a musterija ce biti,to je sigurno,samo polahko...
 
tvrdoglavi je napisao(la):
autopresvlake je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
pozz i dd :cool:
vidi sa adminima,pa ako dozvole stavi koju sliku,da se vidi kako radis :icon_question:

ma evo imam nekih upita ,al nemogu nikom odgov. na poruke...novi sam nemogu se nikako snac....:icon_question:

jbg sacekaj do kraja dana,dok dodju admini i moderatori...sad svi negdje kisele guzice,vidis kolike su vrucine :D
a musterija ce biti,to je sigurno,samo polahko...

hvala na info drug,ja reko nesta me drugo zahebaje... pozzz:;)

Deyo je napisao(la):
Postavi slike bez broja telefona :cool:

ok,hvala
 
Član
Koja je cijena presvlacenja sjedista, prednjih i zadnje. znaci komplet. Za golf 2.
Pitam da vidim kako je u odnosu na druge...
 
Član
Topla dobrodoslica...falio jasta je..trebas vidit sa adminima pa da imas svoju temu sa radovima i kontaktima a i u kojoj mozes odgovarat na pitanja clanova...bilo bi super jer dosta je onih ovde kojima ces trebat sigurno...poz;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top