prepravka papira...

prepravka papira...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta mislite o kupovini stranca i saobracajne od nekog ko ima isto auto u bih al slupano i npr ne treba mu saobracajna ....da li se moze naci od bmw 316 94 god....
da li je to veliki rizik....
kazu da ljudi za jeftine pare mogu to preurediti da se ne prepozna a prije svega kad je neko od nasih policajaca dizao haubu da vidi sta je ispod....!?
jos me zanima koliko bi otprilike kostala saobracajna za ovakvo auto????
 
Član
cogent_boy je napisao(la):
sta mislite o kupovini stranca i saobracajne od nekog ko ima isto auto u bih al slupano i npr ne treba mu saobracajna ....da li se moze naci od bmw 316 94 god....
da li je to veliki rizik....
kazu da ljudi za jeftine pare mogu to preurediti da se ne prepozna a prije svega kad je neko od nasih policajaca dizao haubu da vidi sta je ispod....!?
jos me zanima koliko bi otprilike kostala saobracajna za ovakvo auto????

druze to sto ti hoces da uradis je krivicno djelo..a jos to objelodanjujes..:D:D:D
 
pukim48 je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
sta mislite o kupovini stranca i saobracajne od nekog ko ima isto auto u bih al slupano i npr ne treba mu saobracajna ....da li se moze naci od bmw 316 94 god....
da li je to veliki rizik....
kazu da ljudi za jeftine pare mogu to preurediti da se ne prepozna a prije svega kad je neko od nasih policajaca dizao haubu da vidi sta je ispod....!?
jos me zanima koliko bi otprilike kostala saobracajna za ovakvo auto????

druze to sto ti hoces da uradis je krivicno djelo..a jos to objelodanjujes..:D:D:D

znam da je.... al danas to mnogi rade boli me briga samo me zanima imam li racuna....
 
Član
ak se hoces petljat u to,sto da ne
prekucas i zdra'o...sto se tice policajca i haube,vecina ih ne zna gdje su brojevi...jedino ak se razumije,pa vidi da vozis sestaka pod 316 :lol:
pregledaj otpade,mozda ti neko proda saobracajnu,ak je otisla uz auto
www.bmwotpad.com
nazoves danku i objasnis mu sta hoces,pa nek ti smulja nesto :lol:

a imas li racuna,e36-ica na nasim tablama,solidna,ti je oko 6000KM...nece te toliko garant izaci
 
edoze je napisao(la):
ak se hoces petljat u to,sto da ne
prekucas i zdra'o...sto se tice policajca i haube,vecina ih ne zna gdje su brojevi...jedino ak se razumije,pa vidi da vozis sestaka pod 316 :lol:
pregledaj otpade,mozda ti neko proda saobracajnu,ak je otisla uz auto
www.bmwotpad.com
nazoves danku i objasnis mu sta hoces,pa nek ti smulja nesto :lol:

a imas li racuna,e36-ica na nasim tablama,solidna,ti je oko 6000KM...nece te toliko garant izaci



aham hvala ti...
ja sam nasao ovakav jedan i to extra uradjen spolja...za 1900 KM...kad bi me sve doslo oko 3000 KM bilo bi super.....ajd skontat cu se jos malo..pozz
 
Član
znam da danko radi te mucke sa motorima,ne znam radi li papire...al mozda ti mogne sredit da si,kao,uvezao golu skoljku...kao dio...pa da to legalno upises
nesto sam nacuo da to moze :D
 
Član
:lol::lol::lol:

Znao sam da nisi baš pretjerano bistar ali ovo je nadmašilo moja očekivanja.

Ja ne mogu doći sebi:lol::lol::lol::lol:
 
Član
hahahh koji kralj hoce prekucavat i to jos da objavi hej majko moja deff. kralj...ma suti ubaci motor i vozaj kao da ce neko nekad kontrolisat :icon_biggrin:
 
Član
nemoj o tome na forumu nace se neko to ti je oduzimanje auta ali moze se to lijepo uradit 100 km je sto upisu nove brojeve kod nas nezz koga ti mozes nac za to :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top