Preporuka za auto.(Opel,Bmw,Golf)

Preporuka za auto.(Opel,Bmw,Golf)

Druze kupi ti sebi kakve patike al s pijace jer ne traju duugo a i ne trose nista dobiveno -uloženo čista 10-ka ;)
 
a cijenee jbt, isto ko da vidim dvojku dizela od 4000 KM
Auto nije moj svakako,svako moze kupiti krsa za 4000km. A kao sto rekoh ovaj auto je bukvalno kao nov ;)
@power123
Auto nije moj,od prijatelja je.Nema nikakvih problema sa autom,bio je automatik pa je mjenjac crkao,sada je ubacen saltung po ps-u naravno.Na autu nista ne lupka,nit je sta poderano,ogrebano itd.Vlasnik nenormalno pazi o ovom autu.Pa trosi 15tak litara u gradu,nema plin :D
Za saxa necu komentarisati,konzerva na tockovima.
 
....necu ni komentirat.
Izgleda da sam odlucio uzet calibru,pa sta bih najveise trebao paziti na tom autu,?i mislim da nema calibre bez hrdje,kako se rijesava na trapovima hrdja.?Volio bih biti sam svoj majstor pa kako se rijesava hrdja cuo sam da se izbrusi do zdravog lima pa kitovanje pa ponovno farbanje,pa to sam htio pitat kako ide to korak po korak.
Sta najvise rikava na tom autu.
Nekako mi je auto dobro,prednji je pogon,mislim da nisam jos za zadnjeg,ima meni dosta snage,idem vecinom otvoreno,pa vise puta sam pitao zna li itko koliko trosi?.
Otvoreno,grad?
Hvala...
 
BHT Ovisnik
Da si prije trazio mislim da bolju ne bi mogao naci http://www.pik.ba/artikal/10351873/opel-calibra/. Od kolege mi, uzeo je Tepsija.
Koliko se sjecam oko 7 se otvorene spusti, po gradu 10-12, zavisi od rezima voznje, ali nije neki vau potrosac. Koliko se sjecam rece mi da je Tepsija spustio ispod 7 kad je kuci vozio. Ovo navodim za ispravan motor. On u ovih oko 5 godina dok je imao nikada nista nije zamjenio oko motora,samo jedan čep od neznam cega. Stvarno peri deri motor. Za onoliko auto solidno ide. Mislim na 2.0 8V. Osim hrđe mislim da nemaju nekih mana da bi trebao obratiti pažnju. Samo trazi da nije trula, to ti je ionako dovoljno velik problem. Ova je bila bez trunke hrđe
 
hmm hvala ti na odgovoru nisu ni vele skupe.a zanimljivo je auto stvarno meni.Iako svi govore da je seljacko,meni je lijep coupe.
 
Opet sam dosao na forum pitait zna li itko iz prve ruke sta se vise isplati 16v calibra ili 8v jesu iste potrosnje ili manje trosi 8v?
 
Član
Uzmi 16V ako su oba ispravna 16V malo vise trosi a puno puno bolje ide. Samo treba naletiti na dobu zdravu, vecinom su ta auta izhebana sa svih strana, svakakvi majstori pravili i na kraju napravili leš od auta...
 
Top