preporuka apartmana u neumu

preporuka apartmana u neumu

Član
nesto najbolje sto sam ja vidio na netu a da je neum u pitanju, doduse jesu i cijene "pofine", ali barem na slikama predobro izgleda

http://www.karaka.com.hr/apartmani.html
 
sentic mi je trenutno favorit jer nisu ni skupi,izadje me 130km dan,mada nismo jos nista pregovarali,mislim da moze cijena dole kad unaprijed rezervisem...
 
Nermine, obećao sam ti poslat one slike, ali nikako da dođem doli. :icon_smile:

Uglavnom, Daki je bio dole i uvjerio se da je smještaj jako dobar. To su apartmani Batinović. A Vila Millenim je od mog najboljeg prijatelja i također nudi vrhunski komfor. O cijenama ne mogu ništa govorit jer nemam ovlasti .. :icon_smile: Najbolje bi bilo zovnut par dana prije dolaska ako se odlučiš za Neum. Ovisi ti je li 6 ili 8 mjesec. ;)
 
Član
Porshefan je rekao dobru ponudu.A jos ko treba apartmane naka zovne Rafu 063 349 459 lik je hodajuca turiticka agencija,kome trebaju sobe sa wc-om i zajednickom kuhinjom nedaleko od mora neka me kontaktira imam ja ;)
 
Legend
Porschefan je napisao(la):
Nermine, obećao sam ti poslat one slike, ali nikako da dođem doli. :icon_smile:

Uglavnom, Daki je bio dole i uvjerio se da je smještaj jako dobar. To su apartmani Batinović. A Vila Millenim je od mog najboljeg prijatelja i također nudi vrhunski komfor. O cijenama ne mogu ništa govorit jer nemam ovlasti .. :icon_smile: Najbolje bi bilo zovnut par dana prije dolaska ako se odlučiš za Neum. Ovisi ti je li 6 ili 8 mjesec. ;)

Ma meni bilo nevjerovatno, sto je meni bilo naj vaznije mir tisina i parking, nisam morao da pomjerim kola nigdje radnja mi preko ceste(Konzum), plaza pod nosom, sta znam meni fantazija predobro i mislim da cu opet dole ove godine.
 
Evo ovo su slike od Apartmana Batinović u kojima je bio i Daki... ;)

http://www.piknik.ba/smjestaj/neum/apartmani-batinović
 
Porschefan je napisao(la):
Nermine, obećao sam ti poslat one slike, ali nikako da dođem doli. :icon_smile:

Uglavnom, Daki je bio dole i uvjerio se da je smještaj jako dobar. To su apartmani Batinović. A Vila Millenim je od mog najboljeg prijatelja i također nudi vrhunski komfor. O cijenama ne mogu ništa govorit jer nemam ovlasti .. :icon_smile: Najbolje bi bilo zovnut par dana prije dolaska ako se odlučiš za Neum. Ovisi ti je li 6 ili 8 mjesec. ;)

Nisi trebao javno,hehehe

Ja sam tamo 10.7 do 20.7,nije ni ovaj batinovic los...
Meni bi trebalo sta za tri osobe sa dijetetom,znaci dvije spavace sobe sa kuhinjom i wc-om ,parking...moze i neka kombinacija apartman i jedna soba ali da ne bude bas odvojena .
Hvala na ponudama
 
Administrator
Hajde ako neko ima sa foruma sobe ili apartmane za 2 osobe nek pise ovdje ili na pp.

I također me interesuje od ovih što su bili da kažu par riječi o Neumu. Nisam nikad bio, ali ove godine baš planiram. Dakle interesuje me sve oko plaža, koje su najbolje, gdje za šetati, klubovi me ne interesuju :)
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
Hajde ako neko ima sa foruma sobe ili apartmane za 2 osobe nek pise ovdje ili na pp.

I također me interesuje od ovih što su bili da kažu par riječi o Neumu. Nisam nikad bio, ali ove godine baš planiram. Dakle interesuje me sve oko plaža, koje su najbolje, gdje za šetati, klubovi me ne interesuju :)

Ja se ugodno iznenadio, mislio sam da ce me docekat jos jedno panonsko kao u TZ, prepuno nana u dimijama i prizora piletina i bureka po plaži, medjutim vraga, super mi bilo, kafici extra na plazi, navece se mozes zezat radit sta hoces. Ja sam bip na plazi od nekog hotla, mislim da je od Hotela Neum nisam siguran, uglavnom ima veliki betosnki mol super super, imaju postavljene lezaljke dodjes smjestis se i lik ti donese suncobran platis i milina. :cool:


Meni su jak fazone bile one igraonice, pa nisam 100 godina igrao karambol, ili onaj basket i neke gluposti pa mi je to fora prejaka bila.
 
Član
http://www.neum-bih.com/apartmani%20villa%20malic.html

Poslije Batinovi apartmana i ovaj je jako jako dobar privatna plaza 5m.
Cijena dvokrevetne 55km mislim ludnica :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
I također me interesuje od ovih što su bili da kažu par riječi o Neumu. Nisam nikad bio, ali ove godine baš planiram. Dakle interesuje me sve oko plaža, koje su najbolje, gdje za šetati, klubovi me ne interesuju :)

Plaža hotela Zenit...najbolja u Neumu...;)
 
Top