Preonadjeno bezivotno tijelo Ismeta Bajramovica Cele

Preonadjeno bezivotno tijelo Ismeta Bajramovica Cele

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mozda bi bilo dobro zakljucat ovu temu da ne bi bilo nepotrebnih prepucavanja i slicnih stvari. samo moje misljenje.

R.I.P.
 
Član
arminnn je napisao(la):
gto4 je napisao(la):
Mislim da je svima jasno ko su bili Juka Prazina, Ismet Bajramovic Celo, Musan Topalovic Caco, Samir Kahfedzic i ostali. Bili su najgori sljam sa ulica, najgori moguci okorjeli kriminalci. I sada se javljaju oni koji nemaju pojma dizuci ih u nebo. Pa dokle vise doseze ova neinformiranost i neukost? :icon_eek:

decko smiri tenzije

Kakve ba tenzije? Napisi ono sto si zaista i mislio "decko, nemoj da blatis covjeka koji je prvi stao u obranu Sarajeva". Necu da sutim, dosta mi je toga! Ne radujem se nicijoj smrti, ali kriminalci poput njega nisu nista bolje ni zasluzili - nicija do zore nije gorila!
 

JD.

Član
gto4 je napisao(la):
Mislim da je svima jasno ko su bili Juka Prazina, Ismet Bajramovic Celo, Musan Topalovic Caco, Samir Kahfedzic i ostali. Bili su najgori sljam sa ulica, najgori moguci okorjeli kriminalci. I sada se javljaju oni koji nemaju pojma dizuci ih u nebo. Pa dokle vise doseze ova neinformiranost i neukost? :icon_eek:

da nije njih bilo izmedju ostalih sto su stali u odbranu Sarajeva ne bi ti sad ovo pisao
 
Član
JD. je napisao(la):
gto4 je napisao(la):
Mislim da je svima jasno ko su bili Juka Prazina, Ismet Bajramovic Celo, Musan Topalovic Caco, Samir Kahfedzic i ostali. Bili su najgori sljam sa ulica, najgori moguci okorjeli kriminalci. I sada se javljaju oni koji nemaju pojma dizuci ih u nebo. Pa dokle vise doseze ova neinformiranost i neukost? :icon_eek:

da nije njih bilo izmedju ostalih sto su stali u odbranu Sarajeva ne bi ti sad ovo pisao

Relativno...
 
Član
JD. je napisao(la):
gto4 je napisao(la):
Mislim da je svima jasno ko su bili Juka Prazina, Ismet Bajramovic Celo, Musan Topalovic Caco, Samir Kahfedzic i ostali. Bili su najgori sljam sa ulica, najgori moguci okorjeli kriminalci. I sada se javljaju oni koji nemaju pojma dizuci ih u nebo. Pa dokle vise doseze ova neinformiranost i neukost? :icon_eek:

da nije njih bilo izmedju ostalih sto su stali u odbranu Sarajeva ne bi ti sad ovo pisao

Tko je koga branio i odbranio je vrlo diskutabilno, nije nikakav problem rado cemo o tome popricat preko PM-a...
 
o mrtvim sve naj bolje ali nikom nema nedaje za pravo sto se borio i mnogo povukao u ratu da poslje neke ljude reketari i da rade sta su ovi radili zamislite da imate firmu i dobro vam radi a morate odvajat svaki mjesec jedan dio za nekog kriminalca bez obzira ko je on u ratu bio
 
Član
kurbla2005 je napisao(la):
o mrtvim sve naj bolje ali nikom nema nedaje za pravo sto se borio i mnogo povukao u ratu da poslje neke ljude reketari i da rade sta su ovi radili zamislite da imate firmu i dobro vam radi a morate odvajat svaki mjesec jedan dio za nekog kriminalca bez obzira ko je on u ratu bio

i treba mu uzimat bio u dijaspori cijeli rat i doso sad da se kurci, treba mu sve uzet
 
Član
arminnn je napisao(la):
kurbla2005 je napisao(la):
o mrtvim sve naj bolje ali nikom nema nedaje za pravo sto se borio i mnogo povukao u ratu da poslje neke ljude reketari i da rade sta su ovi radili zamislite da imate firmu i dobro vam radi a morate odvajat svaki mjesec jedan dio za nekog kriminalca bez obzira ko je on u ratu bio

i treba mu uzimat bio u dijaspori cijeli rat i doso sad da se kurci, treba mu sve uzet

Sa ovakvim ljudima kao što si ti Bosna i Hercegovina nema briga za svoju blistavu budućnost!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top