Prelazak sa jednokomornih (H4) farova na dvokomorne (2xH7) Golf 3

Prelazak sa jednokomornih (H4) farova na dvokomorne (2xH7) Golf 3

Pozdrav ekipa!

Imam jedan problem. Prije su mi na autu bili jednokomorni farovi sa H4 žaruljicom. Kupio sam druge farove,dvokomorne, koji imaju razdvojeno dugo i kratko svjetlo. Zanima me dali netko zna shemu da napravim kad upalim dugo svjetlo da mi se ne gasi kratko (jer tako je normalno kod H4 žarulje). Koje žice prespojiti ili šta...?? :icon_question:

Hvala puno ;)
 
i na h4 se kratko gasi ;)


a druga je solucija kao kod g4 da oba ostanu upaljena...... trebas spojiti preko releja, ali vjerovatno nemas iskustva(da imas ne bi pitao;)), tako da je isplativije dati cenera elektricaru da ti to sredi nego da sam caprkas i mozda se bespotrebno zapalis....
 
Kod H4 sijalice u kojoj je i dugo i kratko svjetlo se gasi kratko prilikom paljenja dugog, i to je normalno. Kada je far dvokomorni, kratko svjetlo bi trebalo ostati upaljeno prilikom paljenja dugog, 100% sam u pravu.

Nesto bi trebalo dirati oko releja, znam i sam ali neznam tocno sta :lol:
 
Član
jbg kod mene je na Polu dvokomorni far, h7 kratko h1 dugo i ne gasi se kratko kada upalim dugo, bar je tako bilo dok nisam ubacio sociva, znaci momak je upravu;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
jbg kod mene je na Polu dvokomorni far, h7 kratko h1 dugo i ne gasi se kratko kada upalim dugo, bar je tako bilo dok nisam ubacio sociva, znaci momak je upravu;)

On je striktno pitao za 2 sijalice H7. Tad se gasi. A kombinacija H7 i neke druge sijalice nije u opticaju i u tom slučaju je moguće svašta. Kod mene su H7 i dugo i kratko i gasi se jedno prilikom paljenja drugog. Jedino prilikom blicanja i držanja ručice će da gore oba. Normalno, može se to napraviti da gore i oba, ali fabrički to tako ne dolazi, bar meni je to čista glupost, čemu da se troše obe sijalice kad kratko i nema neku specijalnu funkciju kad gori dugo?
 
Nije bitno sto su obe H7, tako je potrefilo na ovom faru sto sam kupio. Isprobavan je far kombinacije h7 kratko h7 dugo i ista stvar.

Cekaj, ako su ti i dugo i kratko iste snage (vjerojatno 55 W) kako mozes reci da nemaju nikakvu funkciju kratka svjetla kad se duga upale... :icon_question:

Pardon, h1 dugo...da se ispravim prije nego me napadnete :icon_smile:
 
Član
Marin165 je napisao(la):
Nije bitno sto su obe H7, tako je potrefilo na ovom faru sto sam kupio. Isprobavan je far kombinacije h7 kratko h7 dugo i ista stvar.

Cekaj, ako su ti i dugo i kratko iste snage (vjerojatno 55 W) kako mozes reci da nemaju nikakvu funkciju kratka svjetla kad se duga upale... :icon_question:

Nisam napisao da nemaju funkciju.;)
Mislim samo da je to bespotrebno da gore oba, džaba se troše sijalice, a to se sredi za "cenera" što neko reče.
Ne znam koji je to auto, ali ja ti pričam kako je kod mene, i to sam napisao.
Mislim da je logičnije da se jedna gase prilikom paljenja drugih, čisto zbog uštede sijalica, a kad gore duga, čemu će onda kratka kad je vidljivost odlična sa dugim?
 
Po meni nije logično al eto :lol:

Još u kratka svjetla stavljam xenon, a xenonima steti stalno paljenje-gasenje.....sto nema logike da se gase (po mom mišljenju).....
 
Član
Xenon nisi spominjao na početku i u ovom slučaju ima i logike i imaš pravo.
Pola sata dok te ne natjeramo da kažeš sve detalje, ne možeš riječi izvući iz čovjeka.:D
 
Top