Preko granice

Preko granice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li je neko od vas vec imao iskustva sa prevozom felgi polovnih preko granice u Hr, recimo na reparaciju ... Prave li problem i sta?
 
Član
gume bez felgi tesko, al felge sa gumamo idu bez ikakvih problema bar su mom ocu tako rekli na granici, on meni htjeo gume da doveze.
 
Član
moras na granice carniku felge pokazat ,dobijes papir ,ispunis podatke felgi ....kad se vracas samo pokazes papir da su felge te iste i nema nikakvi problema ...
 
Član
samo zavisi na koga naletis na granici ja sam vozio feluge bez guma i kad sam ulazio u bih hteo mi da idem platiti carinu i porez i moram sam mu dati 10 eura da me pusti iako znam ljudi da su prevozili bez ikakvih problema znaci samo zavisi na koga naidjes.
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
samo zavisi na koga naletis na granici ja sam vozio feluge bez guma i kad sam ulazio u bih hteo mi da idem platiti carinu i porez i moram sam mu dati 10 eura da me pusti iako znam ljudi da su prevozili bez ikakvih problema znaci samo zavisi na koga naidjes.

to je to;) možeš reći i tome gdje ćeš raditi fele da ti napravi račun i da im pokažeš;)
 
Član
A sta ako ne pravim fele.... sta ako ih vozim da ih nekome poklonim...

Ma hajd... bice sta bude...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top