Preko 70% RAV4 u Bosni i Hercegovini bit će pozvano na preventivni servis

Preko 70% RAV4 u Bosni i Hercegovini bit će pozvano na preventivni servis

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nakon jučerašnjeg saopštenja Toyota Adria zastupništva u BiH, okvirno smo izračunali koliki procent vozila, koji će biti pozvani na preventivni servis, čini najprodavaniji Toyotin model u Bosni i Hercegovini.

U jučerašnjem saopštenju Toyota Adria ureda za Bosnu i Hercegovinu se kaže da će Toyota pokrenuti preventivnu servisnu akciju, te da će akcija obuhvatiti 1505 vozila:

“U cilju postizanja potpunog zadovoljstva i sigurnosti naših kupaca, Toyota ce u BiH pokrenuti preventivnu servisnu akciju. To znači da ćemo sve vlasnike vozila, na kojima bi se ovakav problem potencijalno mogao pojaviti, pismenim putem kontaktirati i uputiti da se jave svom najbližem ovlaštenom Toyota serviseru. U ovlaštenim servisima, vozilo će biti pregledano te će biti primijenjeni korektivni tehnički zahvat u slučaju potrebe. Ukupan broj vozila u Bosni i Hercegovini, koja će biti uključena u preventivnu servisnu akciju je 1.505., a početak akcije očekujemo za 10 do 15 dana.”

Toyota-RAV4_X_2006_800x600_wallpaper_03-300x219.jpg


Kada je, prije dvije sedmice, i započela priča o Toyota opozivu u svijetu, više puta smo komunicirali sa uredom Toyote. Između ostalog, pošto se u USA spominjao RAV4 kao jedno od opozvanih vozila, tada nas je zanimalo kako će reagovati Toyota u našoj zemlji, obzirom da je RAV4 upravo najprodavaniji model kod nas.

Tokom te komunikacije upitali smo i za podatak o ukupnoj prodaji RAV4 modela u Bosni i Hercegovini. Tako smo i dobili podatak od Toyota Adria, da je u Bosni i Hercegovini, od 2002. godine do danas prodato ukupno 992 RAV4 modela:
 
GrandMaster je napisao(la):
toliko o POUZDANOSTI toyote

Pise preventivni, a ne otkazivanje neko... Uostalom razmislite kakvi su u Americi zakoni, gdje svako tuzi i za sitnicu, a znamo kako su Amerikanci obdareni znanjem i vjestinom, pa za sve prijavljuju...
 
Član
technoGeek je napisao(la):
GrandMaster je napisao(la):
toliko o POUZDANOSTI toyote

Pise preventivni, a ne otkazivanje neko... Uostalom razmislite kakvi su u Americi zakoni, gdje svako tuzi i za sitnicu, a znamo kako su Amerikanci obdareni znanjem i vjestinom, pa za sve prijavljuju...

ja koliko znam bilo je desetak nesreca zbog tih kvarova prema tome nije to za odbacit..a steti ugladu svakako:icon_confused:
 
Član
da ti imas rava, ti bi VJEROVAO da je sve ok ili bi otisao na servis? daj ne prica gluposti... Cuj preventivni, marketinski trik, ovo je servis da ti glavu spase da ne pogines..
 
Legend
Kakav je nas mentalitet, danas meni covjek govori dobar vam ovaj djip, al samo steta sad vas zeznuse ovi kvarovi. Reko jarane profulo si auto kucu za kilometar ovo nije Toyota, ovo je Mazda. Kaze on meni Jesil siguran :icon_question:

Koji debil...

Dalje:

Napravili servisnu akciju koja glasi, za sva vozila koja dodju na servis Ulje i zamjena ulja besplatno uz uslov da se uradi kompletan servis, sto podrazumjeva minimalno jos jedan filter dali klime ili zraka.

Znaci doslovno ovako glasi akcija... a ljudi zovu i pitaju jel to sve djabe, i kad objasnis, komentar je --- e j*iga :icon_question:
 
Član
fkt toliko se gradi taj ugled a sj*e se zbog nekakve ¨sitnice¨ koja glave moze kostati .....
 
Član
jbg ja sam imo super misljenje o ovom ravu i uvijek sam ga gotivio cak sam i test vozio itd ono bash ga simpatiziro al poslje ovog nebi ga dzabe cak i da gazda toyote dodje i kune se djecom da je sve uredu jock meni mediji stavili bubu u uho i gotovo toyota polozila za mene... to je do mene shtacu takav sam vjerovatno da je nekom njemcu se ovo desilo manje bi me mucilo jer sam skeptican po pitanju ko0soOkih jedino je toyota iskakala al vise ni ona...
 
Član
daki je napisao(la):
Kakav je nas mentalitet, danas meni covjek govori dobar vam ovaj djip, al samo steta sad vas zeznuse ovi kvarovi. Reko jarane profulo si auto kucu za kilometar ovo nije Toyota, ovo je Mazda. Kaze on meni Jesil siguran :icon_question:

Koji debil...

Dalje:

Napravili servisnu akciju koja glasi, za sva vozila koja dodju na servis Ulje i zamjena ulja besplatno uz uslov da se uradi kompletan servis, sto podrazumjeva minimalno jos jedan filter dali klime ili zraka.

Znaci doslovno ovako glasi akcija... a ljudi zovu i pitaju jel to sve djabe, i kad objasnis, komentar je --- e j*iga :icon_question:

E jesam se ismijo svaka ti cast :D
hahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top