Pregazene zivotinje do sada

Pregazene zivotinje do sada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
hvala Bogu nikad nista :icon_smile:
jednom mi izleti horoz,al sam ga uspio izbjeci :lol: i cijeli dan se smijo na njegov racun

jaba78 je napisao(la):
:icon_question: neko pomenu zabu? Sad se sjeti u Njemackoj 96. sam uletio sa E30 i 120 Km/h u jato zaba.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nisam znao da u njemackoj zabe lete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



lete ZABE lete jata, samo nema moga zlataaaaa:lol:

ma njemacka je to moj jaro:icon_smile::cool:
 
Član
Jednom mi macka(macic) izleti, ja da izbjegnem malo je tako zakacim. Prvu sedmicu je malo sepala, ali eno je i dan danas se kotrlja po mahali:cool:
Goluba prosle godine dobro opalim, pogledam iza sebe on trckara slomljenih krila. Fkt. neznam ni kako ostade ziv... ja dok sam izasao da ga vidim neka ga macka najurila, uhvatila i zamezila:D
 
Član
e ovako,jednomm ,kada sam se vracao iza austrije,u sloveniji zgazim lisicu na autputu,sjebem karambolku,isto vece u hrvatskoj isto na auto putu zgazim zeca i onda sam se u bosni molio bogu da milicija ne izeti na put da me zaustavi
 
Član
edoze je napisao(la):
bulex je napisao(la):
jedan cuko
dvije koze
bezbroj golubova i vrabaca...

naravno volim zivotinje... al sve se ovo desilo... nesretnim slucajem...

kako si uspio koze nanisanit:lol:

ja i nodi.... u 7 ujutro... se vracamo.... kad coban.... i izletise dvije u puf puf u cosak moje fieste... mi stadosmo... pogledasmo jedna ne mrda druga trza... bjezi od cobana dok nas nije poceo derati onim stapom....
 
Član
Ja sam samo puza zgazio, prelazio cestu i ja sacekao da predje ali nisam bio strpljiv! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Skrsio FULL crnog KONJA u glavu... SJEBO mi TOTALNO sofersajbu, prosuo je po meni...

I jednom mi se macka podvukla pod auto, i u malo vecoj brzini uspijem izbjec prednjim tockom, al' je zadnjim malo "stisnem", ali cini mi se da se nekako oteturala do "prosirenja" :D
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Pozdrav,

sinoc sam pregazio autom macku i to malu macu i stvarno sam bio sjeban zbog toga jer volim zivotinje pa sam dobio ideju da svako napise koje zivotinje je od kako je vozac do sad pregazio u voznji.

evo ja da pocnem:

Ja sam do sad pregazio

1 macu (sinoc)
oko 10 vrabaca ( mozda i vise) + 1 vrabac
1 Lastavica
1 Kokos (jbg vozio pacijente sa dialize nisam smio ni kocit da njima ne pozlije)
1 Pile fazana
1 guster


Eto to je to
:lol: :lol: :lol:
 
Član
jaba78 je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
Pozdrav,

sinoc sam pregazio autom macku i to malu macu i stvarno sam bio sjeban zbog toga jer volim zivotinje pa sam dobio ideju da svako napise koje zivotinje je od kako je vozac do sad pregazio u voznji.

evo ja da pocnem:

Ja sam do sad pregazio

1 macu (sinoc)
oko 10 vrabaca ( mozda i vise) + 1 vrabac
1 Lastavica
1 Kokos (jbg vozio pacijente sa dialize nisam smio ni kocit da njima ne pozlije)
1 Pile fazana
1 guster


Eto to je to
:lol: :lol: :lol:

to be cotinued...:icon_rolleyes:
:lol::lol:
@bulex:jel se fiesta jadnica slomila sva:lol:
 

IGY

Član
jednom goluba udario
dok sam 16-ku vozao leti on ispred mene i ja gas kad on se naglo okrnu i meni pravo u sajbu
ja sta je perija bilo po autu, i dan danas mi zao gugana jadnog
 
Član
Ja satro spasavam zivotinje koje vidim na putu...
Pre tri godine sam spasavajuci jeza od Golfa 3, pao sa bicikla i puko glavom o asfalt... gadno sam se povredio i zavrsio sam u hitnoj. A evo sinoc sam bajkom pregazio jednog jezica... vristao sam ko malo dete... Ne verujem da sam ga ubio ali sam ga malo nagazio i evo sav se najezim kada pomislim na zivotinjicu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top