Predstavljanje

Predstavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja se stvarno izvinjavam, ali ja evo pokusavam da nadem gdje da se predstavim, ali nije mi bas sasvim jasno gdje da to uradim.

Zelim da pozdravim sve ucesnike ovoga sajta, i nadam se da cu moci da dobijem neke savjete od vas.Ja se inace kao sto se vidi iz moga korisnickoga imena zovem Zoran, rodom inace iz ravne Semberije, a trenutno zivim malo u Danskoj a malo u Njemackoj.
Od auta vozim pezo 407 1,6 dizel.
Toliko o meni sada, i nadam se da mi necete zamijeriti, ako sam pogrjesio gdje treba da se pravilno prestavim na sajtu, ali uradicu to dok upoznam sajt malo bolje.

Jos jednom se izvinjavam i pozdrav za svu Raju
 
Dobro dosao, ovo je vec dobro...Neka osnovna kultura je prije svega predstaviti se raji pa onda traziti ono sto treba...Uzivaj i ako sta ne stima pitaj...
 
Član
Pozdrav svima ne snalazim se bas najbolje po sajtu tek sam poceo nadam se da mi necete zamjeriti.
Da se predstavim ja sam Pedja zivim u Banjaluci.
Auto golf 4TDI crveno sve.
Sada jos i golf 2 kog zelim da sredim za svoju dusu.

Za sada toliko.
Jos jednom pozdrav za ljude kojima AUTO nije samo prevozno sredstvo.
 
Član
sha je ovo danas svi se predstavljaju u jednu temu...ajmo ljudine svako na svog konja...eto objasnjenje gdje sta post dva iznad;)
 
Član
jarane...odes ovde http://www.bhtuning.com/novi-clanovi-f-4.html onda u desnom cosku pise NEW THREAD...kliknes tu...napises sve o sebi sto hoces..stavis naziv teme i dole skrolas i kliknes na POST THREAD u to je to...

Edit: Deyo uvijek ima elegantnije rijesenje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top