Prednja smanjena tablica - a few questions

Prednja smanjena tablica - a few questions

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Koliko sam ja informisan, zakonom je strogo obavezna zadnja tablica, ali nisam siguran sta je sa prednjom..ja svoju hocu da smanjim, ne uklapa mi se u ono sto sam zamislio, pa me interesuje zna li iko na koji nacin da je napravim, da mi murija koliko - toliko ne pravi bas velike probleme, od kog materijala, kolike najmanje dimenzije itd..bilo bi dobro kad bi imao jos neko sa slicnim iskustvom/problemom..;)
 
Član
ja mislim da mozes otici u mup i fino reci da trebas manju tablicu i oni ti naprave i to naravno platis.. jedan ovaj mo poznanik ima bubu i u nje nazad nemoze stati nasa ova normalna tablica i tako napravio tu malu..manja je dosta od one sto su na motorima.. neznam vidi jos..
 
Član
mislim da ne misli na to...
jel ti hoćes kockastu naprijed, ili onako normalnu samo manju (npr. ko švicarska)

ch_bl-48349.jpg
 
prema nasem zakonu o bezbjednosti u saobracaju obavezne su tablice i naprijed i nazad..a za velicinu nesto nisam siguran ali mislim da ove "svicarske" ne mogu zbog velicine..
 
Član
gaga je napisao(la):
mislim da ne misli na to...
jel ti hoćes kockastu naprijed, ili onako normalnu samo manju (npr. ko švicarska)

ch_bl-48349.jpg

FIAT FIAT OOOooooOOO.. nemoze nista tako malo imao moj jaran na calibri i nekoliko puta mu kaznu pisali i + nisu ga tjeli na granici pustiti jer je ta mala..
 
Član
Prednja tablica mora biti prema zakonom odredjenim dimenzijama...ja sam imao raznoraznih tablica naprijed dok mi vise nije dosadilo peglanje sa policijom...
 
tablica mora biti odredene velicinee...nesmije biti kao svicarska malaa..kod nas su mnogi imali manju..al su nakon nekog vremena skinuli zbog peglanja policije..
 
Član
poKle je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ja mislim da mozes otici u mup i fino reci da trebas manju tablicu i oni ti naprave i to naravno platis..
e moj sine, garant to tako ide.

:lol::lol: pa nisam mislio da odes sad tako i reknes EJJJ JA HOCU JEDNU MANJU TABLICU!!!! vec kad hoces registrovati auto kad predas fino kazesss takva i takva je situacija ofo ono mala nemala tablica i PLATIS VISE i dobijesssssss.. osh da ti uslikam tablicu od jarana pa da postavim da pokazem??
 
Član
elmir je napisao(la):
poKle je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ja mislim da mozes otici u mup i fino reci da trebas manju tablicu i oni ti naprave i to naravno platis..
e moj sine, garant to tako ide.

:lol::lol: pa nisam mislio da odes sad tako i reknes EJJJ JA HOCU JEDNU MANJU TABLICU!!!! vec kad hoces registrovati auto kad predas fino kazesss takva i takva je situacija ofo ono mala nemala tablica i PLATIS VISE i dobijesssssss.. osh da ti uslikam tablicu od jarana pa da postavim da pokazem??
e tako vec moze, ali opet samo kad ga prevodis nanovo registrujes, kad uzimas tablice!!!
kad produzujes, qrac ce ti iko mijenjati tablice.

Ispade kako si ti napisao u po frke meni punkne film hocu male tablice odem u policiju platim nest i dobijem... e to nije jos niko uspio
 
Član
poKle je napisao(la):
elmir je napisao(la):
poKle je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ja mislim da mozes otici u mup i fino reci da trebas manju tablicu i oni ti naprave i to naravno platis..
e moj sine, garant to tako ide.

:lol::lol: pa nisam mislio da odes sad tako i reknes EJJJ JA HOCU JEDNU MANJU TABLICU!!!! vec kad hoces registrovati auto kad predas fino kazesss takva i takva je situacija ofo ono mala nemala tablica i PLATIS VISE i dobijesssssss.. osh da ti uslikam tablicu od jarana pa da postavim da pokazem??
e tako vec moze, ali opet samo kad ga prevodis nanovo registrujes, kad uzimas tablice!!!
kad produzujes, qrac ce ti iko mijenjati tablice.

Ispade kako si ti napisao u po frke meni punkne film hocu male tablice odem u policiju platim nest i dobijem... e to nije jos niko uspio

:lol::lol: sry krivo sam se bio izrazio.. ;)
 
Član
u zenici,jaran platio 30-40KM i zaplijenili mu malu tablicu,ovu kao sto su svicarske,njemu su rekli da mora bit limena,posto je ova pravljena od nekog debelog kartona pa plastificirana,tako radi jedna firma u zenici,kosta 15 KM da se napravi,nisu mu nista govorili za velicinu,al su ga zbog toga vjerovatno zaustavili
 

IGY

Član
MONTOYA je napisao(la):
Prednja tablica mora biti prema zakonom odredjenim dimenzijama...ja sam imao raznoraznih tablica naprijed dok mi vise nije dosadilo peglanje sa policijom...

covjek od iskustva sto se toga tice:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top