pozZz svima

pozZz svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam nenad vozikam bez vozacke Golfa 2 :icon_sad: 1.3 motorcic i tako nije nesto al uglavnom ide :icon_biggrin:
 
Član
znaci ugrozavas sebe a i druge oko sebe,,, prosao sam taj dio zivota, neslavno sam zavrsio, nemoj mojim stopama;)

btw dobro nam dosao, ugodan boravak na forumu;)
 
Član
pa jest to al pazim koim putevima vozim i kako..ko se vozio samnom sa vozackom kaze da sam dobar samo da se potrudim da polozim valjda ce doc i taj dan al uhlavnom hvala ;)
 
Član
Pozz i dd na forum...Kad si vec bez vozacke pazi se...Nemoj padat po gasu bezveze da nebi zajebo polaganje prije vremena :) lagano misli na sebe i na druge :) ;)
 
Član
BoosT666
vazi druze parim ja kad je puno auto otvorim 6tore oci i cula :icon_biggrin: a kad sam sam negde malo dodam gas al opet se pazi hvala

soffa
hvala..nadam se i ja ubi se ucenjem a nikako da prodjem nesto me drma pred komisiom :icon_mad:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Evo nas još bez vozačke, ja sam do sada bio dobar, još par mjesece do vozačke,a nisam ništa napravio, pazi da i ti štagod ne zabelajiš
pozz i dd
 
Član
Pozz druze i dobro dosao na forum :cool: Prijateljski savjet parkiraj ti tog golfa dok ne polozis, da se nebi kajao kasnije, koliko god ti dobro vozio bez vozacke nisi regularan na cesti.
 
Član
ne opustajte se decki, i ja sam tako, pa kad sam mislio da je sve gotovo bummm,,2 dana prije izlaska pred komisiju:icon_mad:
 
Član
zAaKy
nisam nikakvu stetu do sad napravio ne divljam gde naselje gust saobracaj uopste gde se sta krece samo po poligonu onom za voznju kad nema nikog i malo po putu gde pravac i neema vozila nit ljudi jesam sam jednom dobio kaznu al nista strasto sva sreca znao sam pandura pa je ublzio kaznu da ga castim pivom :lol:

Selmir1
to si u pravu druze dzabe da ja pazim koliko god moze me neko drugi kucit malo murija dodje ja nadrlja smiricu se sad i ovako ga malo sredjujem zastitu i tak sitnice hvala na savjetu

ArminM
ma ja sam zaglavio na testovima ubise me u kuci nuliram a tom po 11 gresaka :icon_mad: a ne opustam se nikako oci su otvorene ko farovi u golfa :p

zAaKy
opustio sam se drugi dan kad sam uzeo auto pa guro kontenjer pred zgradom.. al od sad kad izlazim na ulicu otvorene su mi 6tore oci ma polako i svugde se stigne samo nama da tako kazem pocetnicima je najsladje malo gas u pod pa da zaskripi
al opet hvala vam svima na savjetima
 
Samo ti pazi na sebe i drue..Jebes auto..A to sto kazes da pazis,svaka cast,ali uvijek imas budala koje mogu bel napravit a ti da ne budes ni malo kriv..Da sto prije polozis..
 
Član
B.M - Floyd
to si u pravu samo sekunda nepaznje i belaj a taman cu se sad malo smirit sa vozikanjem dok popravim neke sitnice ko sto majstor kaze ma da ja mislim da one mogu i zivot odnjet i dok ga pipremim za zimu nadam se da cu i polozit :icon_biggrin: hvala ti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top