Pozz od mene (Peugeot 206)

Pozz od mene (Peugeot 206)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz i dd a kako kaže naša stara narodna koliko para, toliko i muzike pa znači tako je i sa tvojim tuningom ;) , ali u svakom slučaju želim ti da ti vozilica što prije izgleda kako ti želiš :icon_smile:
 
LudoA je napisao(la):
DobroDosao, daj malo slika :)

a bit ce slika sad preko vikenda nadam se, imam nekih slika kod kuce na digitalnoj ali non stop na poslu gledam forum pa mi se nikad ne da, haha, ugl slike stizu za koji dan http://www.bhtuning.com/images/icons/biggrin.gif
 
Član
dd i ostani aktivan

f_logocarbonm_0c8ab24.png
 
400KM (STOPE + FAROVI) VAS IZBOR
Pozdrav raja, evo da i sa Vama podjelim jednu vijest mozda mnogi od vas nisu ni znali, ja sam saznao prije otprilike 2 mjeseca mada sam na forumu nekih 5 dana. Naime radi se o sljedecem. AUTODIJELOVI NINO se zove radnja u ZENICI (tel. br. vam mogu naknadno naci) i oni prodaju iz KATALOGA stope + farove za 400KM u setu prema vasem odabiru (izabirate iz kataloga posebno stope posebno farove). Na izboru ima dosta auta ako ne cak i skoro sva auta, posto ja imam Peugeot 206 pitao sam ga za angle eyes i crne LED stope i tako mi je rekao ako kupujes sve 4 (2 fara + 2 stope) cijena je u paketu 400KM samo dodjes i izaberes iz kataloga. Mislim da ce ova informacija dobro doci dosta ljudi posto vidim da kod nekih ovdje samo stope ili angle eyes kostaju vise od 400KM....Nadam se da sam pomogao nekim od Vas i da cete ustediti koliko toliko barem na ovim proizvodima. (Nisam siguran dali imaju druge tuning dijelove ali trebam da odem do njega ovih dana i da se raspitam posto i ja planiram svog Lava malo da Tuniram..pozdrav svima.

Mario iz Zenice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top