pozdrav.......

pozdrav.......

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
veliki pozdrav, Zovem se Tomislav, Rođen sam u Metkoviću 1986 god. gdje i sada živim!
Moje prvo auto je bio Golf kec..... sa 17 godina sam ga sam obojao, stavio felge, spustio ( ispila opruge ) zatamnio, uradio interijer tuto kompleto po svom ukusu! položio sa 18 vozio ga 3 godine.... Proda. Kupio BMW E34 525 94god. Bilo je i tu malo dorađivanja i svega i svačega.... prodam. Poslje tog kupim si Duju GTI 16V, onako već je bila malo ušminkana al po meni bezveze.... odlučio je uradit i sljedeći dan je izvrnio na krov jedno 9 - 10 puta s otprilike brzinom od 160 - 170... i naravno totalka..... RAZDUŽENJE :) bio sam miran mjesec dana naravno u gipsu.. :)
I došao i taj dan skinuli mi ujutro gips a ja popodne po novo auto! Taj auto vozim i sada Golf II GTI 1.8 16V, Wolfsburg Edition.... e definitivno ide sređivanje do jaja.... želim vidit različite dorade da si nešto i ja izmislim kako se kaže po svom guštu...... eto to je to! Kupujem, Dilam, Prodajem.... Pozdravljam....
 
heh, hvala na komentaru.... Studira sam u Splitu 4 god. sigurno si vidio Keca
žiži zelene boje ( Kawasaki Ral 6018) i svjetlo plavog BMW-a ( Maldeviden Blau ) bio je baš
unikatan M-Optik sve na njemu bilo! Orginal. I sada se voza po Splitu...
 
wolfsburg edition je napisao(la):
heh, hvala na komentaru.... Studira sam u Splitu 4 god. sigurno si vidio Keca
žiži zelene boje ( Kawasaki Ral 6018) i svjetlo plavog BMW-a ( Maldeviden Blau ) bio je baš
unikatan M-Optik sve na njemu bilo! Orginal. I sada se voza po Splitu...

m-optic, moguce da ima crystal lampe odzada?
keca, tko zna, da vidin sliku mozda bi ga se sitia!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top