Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam Zlaja iz Sarajeva vozim Seat ibizu 6K 1.4, veliki sam ljubitelj sredivanja auta, a na forum sam se registrovao jer bih zelio pokupit koji savjet od iskusniji, amozda nesto i razmjenimo :)
 
Član
vozdra zlaja dobro dosao moze li vise podataka o ibizi i koja slika pozz i odlican izbor auta :icon_smile:
 
Član


Hvala svima, evo slika sa starim felgama, koje usput prodajem, samo jos da naberem koji post pa da mogu stavit oglas :)
 
Član
koji motor god jesi li sta radio na njoj i imas li u planu raditi poz :icon_smile:
 
Član
motor je 1.4 8v 98. godina, imao sam dosta problema sa njim dok sam ga doveo u red. Prvo me je godinu dana slusao bez problema i onda su krenule zajebancije s 2 vodene pumpe :D i uljnom pumpom, pregrijao se 2 puta iz nepoznatog razloga...neko zacepljnje valjda imao u crijevima i sad je bez termostata.... Potonuo para boze sacuvaj..... Tako da za sad nemam u planu nista radit na motoru, samo nek me slusa jos malo pa nekad kasnije mozda vidjet nesto. Trenutno planiram malo na stylingu poradit i sredit ga jer je zasad stock varijanta, samo felge i zadnji spojler.
 
Član
izgleda lijepo samo druge felgice a kolko je presao na kolko je poceo da pravi probleme
 
Član
Ja sam ga kupio sa oko 131 000km i izdrzao je nekih 12 000 bez problema i onda belaji... tako da mi je motora bas pun k..... Tako da sam zasad za styling varijantu, a jedino sto se dvoumim za nekad kasnije kad bi se radilo na motoru da li ubacit 1.4 16v od novije godine ( mada je to skuplja varijanta zbog board kompjutera i ostalih stvari), ili ubacit 1.6 od iste godine, ili uzet i sredit ovaj motor. E sad ja vecu potrosnju od ove ne bih nabijao, a auto solidno ide sa 1.4 . Sad mu je maksimum 8 litara, a s obzirom da mi auto treba svaki dan i nije paradno za vikende ovo je idealno.
 
Član
nadam se da ce te sad slusati a 1.6 nebi imao neku velku razliku u potrosnji sretno u daljim radovima i obavjestavaj nas :icon_smile:
 
Član
lijepo izgleda samo je spustiti i bice puno opasnija :icon_smile: i jesu li stare felge vece ili mi se cini
 
Član
Cini ti se, i ja sam se iznenadio kako ove nekako manje djeluju a potpuno iste. 195/50 R15
Ove felge mole da se auto spusti :D bice valjda i to polako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top