pozdrav

pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdravljam sve poznate i nepoznate (a tih je skoro pa svi) nove virtualne poznanike i želim im za početak svako dobro...
 
Član
kveščn?

Imam pugija 206-icu s Angel Eyes svjetlima. Plus pravi xenon 6000k i to dela ok. Plus straga je isto neki rimejk. Onak može stat. Sad me malo počela svrbiti lovuša pa me zanima eventualna promjena onih gornjih "Anđela" s novim Devil Eyes. Ima li tko iskustva s "Đavolima" i ima li iko pametan da me skrene s bezveznog trošenja love? Bit ću mu zahvalan i vodin ga na pivušu...
 
Član
0g1 je napisao(la):
sta ti rece zivota ti jesi ti dobar :icon_question:

Ne vidim nista neobicno da je ko reko...a da malo procackas te svoje mozdane vijugice a:D

Ja vala nebi mijenjo te farove na njemu...odlicno mu stoje...btw dobar je pug sav...a ima ja mislim par ljudi sa foruma koji su stavljali Djavole...vjerujem da ce se javiti kad vide ovo...;)
 
Član
Pozzz i dobro dosao..Farovi mu odlicno stoje..samo mu stavi crne stopkice ove previse odudaraju
 
Član
nodiash je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
sta ti rece zivota ti jesi ti dobar :icon_question:

Ne vidim nista neobicno da je ko reko...a da malo procackas te svoje mozdane vijugice a:D

Ja vala nebi mijenjo te farove na njemu...odlicno mu stoje...btw dobar je pug sav...a ima ja mislim par ljudi sa foruma koji su stavljali Djavole...vjerujem da ce se javiti kad vide ovo...;)



ko 1 pogledaj prvi njegov post kako je pocelo njegovo predstavljanje :D
i nemoj odma letit da nekom odgovoris

 
Legend
dobro dosao na forum,ne mijenjaj farove mozda pokvaris ovaj eben izgled sprijeda,ovi farovi mu premocno stoje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top