Pozdrav svima!

Pozdrav svima!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svjetlana, Banja Luka, 28 godina, nemam auto, ali ga planiram kupiti ;) , zbog toga sam se i prikljucila ovom forumu! Nadam se da cu dobiti par korisnih savjeta
 
Dobrodosla :) Drago mi je vidjeti da se sve vise i vise zena zanima za ovaj forum :) Kakva auta preferiras da ti pokusamo pomoci :)
 
Bolje Vas nasla!:icon_biggrin:
Pa ovako, s obzirom da mi se svidjaju veca auta, komotnija su, planiram uzeti neki karavancic ;), treba mi i zbog posla. Pa sam htjela vidjeti i sa clanovima sta misle o Ford focusu wagon, 1.8 TDi, 66kw, presao 140000 sto i nije lose! Uvoz iz Njemacke, servisna knjizica ... Kakav je za odrzavanje? Po ovim karakteristikama meni se cini ne trosi previse, 5-6 litara, ali me zanima kakav je sto se tice djelova i da li ta serija ima neku falinku:icon_biggrin:
pozz
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
samo gti, vr6, r32,36 i sl:icon_biggrin:
izdrzljivi su to motori neces se pokajati ako
kupis ocuvano auto;) pozdravw
Pozdrav i tebi i hvala na odgovoru!
Dobila sam par savjeta za provjeru pumpe i injektora i naravno da vidimo da li je lupan, pa sad ako sve bude ok, pun gas! :123: :icon_biggrin:

stefan je napisao(la):

Bolje Vas nasla!! :icon_smile:
 
OggyBoy je napisao(la):
Ćao.:D

Provjeri ti njemu limariju, motori su dobri i izdržljivi.;)

Cao! :icon_biggrin:
Poslala sam tri delegata:icon_biggrin:, jednog autolimara, jednog koji tvrdi da su auta jedino u sta se razumije i starog :cool: . Valjda ce uspjeti nesto napraviti.
Hvala ljudi na dobrodoslici i savjetima, pa ako bude to to, postavljam slike svoje bele ladje :icon_smile: i naravno moje utiske o autu
 
Član
Dobro došla!

Ma šta te briga, ako loše pregledaju neka i otkolne nedostatke ali ipak mislim da neće pogriješti.:cool::cool:

Biće to opasna kombinacija;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top