Pozdrav! Mk1 2.0 16v by Plakich

Pozdrav! Mk1 2.0 16v by Plakich

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma golf je zakon,a neznam jesi li ga prije vidio kako izgleda sa onim felgama sto je Dzemo vozao na njima,one su mu drama stajale,male,siroke....
pozz by Mostarr
 
almyr je napisao(la):
ma golf je zakon,a neznam jesi li ga prije vidio kako izgleda sa onim felgama sto je Dzemo vozao na njima,one su mu drama stajale,male,siroke....
pozz by Mostarr

one felge su mu bile extra a čini mise da je malo i očuvaniji bio dok je bio u mostaru ili je zima u sa ičinila svoje a možda se varam
 
Član
;) hehe dobar je golf
vidim te ja cesto na alipasinu
a ono nemam nitro i to ostalo sto si naljepio je extra
 
Član
dadao_style je napisao(la):
almyr je napisao(la):
ma golf je zakon,a neznam jesi li ga prije vidio kako izgleda sa onim felgama sto je Dzemo vozao na njima,one su mu drama stajale,male,siroke....
pozz by Mostarr

one felge su mu bile extra a čini mise da je malo i očuvaniji bio dok je bio u mostaru ili je zima u sa ičinila svoje a možda se varam

pa jeste i meni se cini,da je bio ocuvaniji,dok je ovdje bio,koliko se ja sjecam meni se cini da je na njemu bila maska od dvice...
a 13-ke su mu bile ekstra,inace volim kod keca male felge a siroke,jos su bile amlo uze gume na tim felgama pa je falc virio....;)
 
Član
TO ne znam majke mi za dvicinu masku...Ako imas gdje kakave slike ili ako ko zna tog Dzemu nek ga pita imal slika a jeste na Alpasino cesto dodjem cura mi zivi tu...
 
Član
Dobar Golf pravo plakichu,steta sto imas tih problemcica ali rijesices ti to..A te felge bi mozda najbolje bilo da ofarbas u crno,a da rub ispoliras i nema dalje..
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dobar Golf pravo plakichu,steta sto imas tih problemcica ali rijesices ti to..A te felge bi mozda najbolje bilo da ofarbas u crno,a da rub ispoliras i nema dalje..

Necu to da radim jer su ove ats-ice kao nove pa mi zao...A ima ovih par djelova crni pa jos kad se ispoliraju i falc dodje na svoje trebale bi da grme...
 
Član
smething like that ??

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=21771

ili pak novi

http://cgi.ebay.de/Chromstangen-VW-Golf-1-Caddy-Chromstossstangen-Chrom-NEU_W0QQitemZ370138472753QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item370138472753&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
 
Član
Druze hvala ti za ovo..Ovaj iz hrvatske je primamljiv samo da vidim slike a ovaj sa e bay-a ke dobro napusen...Da mu dam 800 km za karambolke pa nije r32 nego golf keca pa da je pozlacena a ne kromirana al tebi hvala u svakom slucaju;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top