Pozdrav,kako izmjeniti ulje u mjenjaču

Pozdrav,kako izmjeniti ulje u mjenjaču

Pozdrav svima zovem s Zvonimir i izokolice Delnica sam.Vozim golfa 2 i super sam zadovoljan sa njime već 6 mjeseci jedini kvar mi je bilo crevo od kilera oje je puklo no s obzirom da se vozim 150km dnevno i da je to stariji auto ništa strašno....
Već duže vremena pratim forum a juče sam se odlučio prijaviti na njega da i ja mogu koji puta promijeniti koji šaraf na svome golfu.
Mene zanima ako je netko radio i zna kako se mjenja ulje u mjenjaču,znači radi se o golfu 2 ,1989.god.,1,6disel.Gdje se istače,natače,gdje je mjerica i koje ulje natočiti hvala unaprijed...
 
Znac:Zovem se Zvonimir Tadejevic,zivim u Delnicam (hrvatska)i vozim golfa 2 89'god. 1.6dizel.......razlog iz kojega sam na forumu je sto sam volim cackat po autu tebi htio izmjenit pokoje iskustvo....hvala
 
Član
skines ljevi tocak imas imbus saraf 17 na mjenjacu, odavijes, dospes dok ne pocne kapati ulje, onda zavijes vratis tocak i gas, ako hoces da ispustis sa donje strane mjenjaca imas isto imbus saraf, ispustis zavijes, gore uspes i to je to!
ja sipam ovo ulje u mjenjac i nemam problema
Hipoidno-ulje.jpg
 
Top