Pozdrav iz Pozarevca

Pozdrav iz Pozarevca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stefan je napisao(la):
pozz i dd;), mozda ti se opustio kais od serva i provjeri imas li ulja, meni se desavalo slicno i dotegao kais i onda je bilo sve OK

Hvala na sugestiji, iskreno, nisam ni znao da ima kais, a na koje ulje mislis, jel nesto vezano za servo buduci da ovog za motor ima dovoljno, proveravao sam. Svakako cu proveriti jos jednom. Hvala jos jednom, pozdrav.:
icon_wink:

panajotis je napisao(la):
Da nisi ugasio dugme CITY SERVO?:icon_question:

Pozdrav. Pa ovako, sto se tice tog city dugmeta, skoro ga nisam ukljucivao, tacnije, stalno je iskljuceno. Iskreno, dovoljan mi je i ovaj obican servo, a i naplasili me da to tek stradava cestom upotrebom, pa ko veli, ne diram. Hvala na javljanju, pozdrav.;)

bulex je napisao(la):
u cemu je problem.... ? ja sam ovlasteni fiat majstor na bhtuningu hhhhhhhh

Hvala na javljanju. Iskopirao sam o cemu se radi iz mog predstavljanja. Naime, imam problem sa servom volana, pali mi lampicu(sa volanom), i volan postane jako tezak za upravljanje. Pocelo je da se desava cesce, pa i u toku voznje. I dalje tragam za resenjem. Nadam se da cu ovde naici na neke korisne savete, a trudicu se da i sam dam neki koristan, mada nisam neki vican majstor.Icon_wink
 
Član
Jesil provjeravo servo- pumpa ulja(MISLIM DA SE TAKO ZOVE), pusta li ulje? Ima li uopste ulja?
Jos jedan od razloga moze bit letva volana, mozda je odradila svoje.

U svakom slucaju pozz i dobrodosao!
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Jesil provjeravo servo- pumpa ulja(MISLIM DA SE TAKO ZOVE), pusta li ulje? Ima li uopste ulja?
Jos jedan od razloga moze bit letva volana, mozda je odradila svoje.

U svakom slucaju pozz i dobrodosao!

Ljudi, stvarno hvala na savetima. Evo za ova dva dana dobio sam zaista dosta korisnih saveta, i prikupljam ih jos. Naravno, sve cu ih proveriti, i nadam se resiti problem, jer je ova pojava vrlo nebezbedna, narociti pri malo vecim brzinama, malo vecim. Zaista puno korisnih saveta, hvala jos jednom. ;)
 
Član
pozz i dd e i ja sam imao na BMW -u sličan problem :icon_smile:, riješio ga što sam dosuo ulje za servo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top