Pozdrav drugari ....

Pozdrav drugari ....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
;)

E, hvala svima na pozitivnim komentarima!

Jebga ne znam sta da vam kazem .............. i ja se tuznog srca rastajem od nje.

Seli da odgovorim tj. Dottore-u da bih i ja najvise volio da autek ostane u klubu i da ga kupi neko ko ce cijeniti ovakvo nesto i nastaviti sa sredjivanjem.

IGY-ju pozdrav i cestitke za radove na Ibizi ....

Ovo sto je Schumi napisao da se kod nas auta po zavrsetku radova ili prodaju ili rashoduju je ziva istina. Znam po sebi, ovo mi je treci autic (prvi ozbiljniji) koji po finisiranju prodajem i niti jedan nisam prezalio. Ali valjda se covjek zasiti ili ne znam ni ja sta vec ....... (ni malo se ne volim zbog te osobine) ............

Svima ostalima jos jednom hvala na dobrodoslici i na svim pozitivnim komentarima ............

;)
 
Član
Pozz druze... super je auto, ali Tomason su prelijepe. koje su 16 ili 17? svidjaju mi se, mozda ih budem uzimao ako ne budem mijenjao auto. koliko su para 16" ili 17" rupe 4x98 ili 4x100?
 
Član
MarinM je napisao(la):
Pozz druze... super je auto, ali Tomason su prelijepe. koje su 16 ili 17? svidjaju mi se, mozda ih budem uzimao ako ne budem mijenjao auto. koliko su para 16" ili 17" rupe 4x98 ili 4x100?


Hvala, feluge su 18 inch / 8.5 J, 4x100

Mislim da su 17 inch otprilike oko 1 200/1 300 KM, A3M naravno. Najbolje da se njima obratis.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top