POVOLJAN PLASTICAR HITNO!

POVOLJAN PLASTICAR HITNO!

Poz narode treba mi povoljan plasticar hitno koji bi dosao na adresu da napravi nesto , u pitanju su farovi nosaci su mi popucali ne mogu da dovucem auto kuci dok to sve ne sastavim , nema puno posla nosac je citav samo mu se slomio onaj krug pa je sad fakticki polu-krug pa ne moze saraf da ufati isklizne , takodje ako znate cime mogu sam to uraditi neka topljena plastika ili sl napisite , hotglue ispada jer je pod haubom 300 stepeni istopio bi se
 

IGY

Član
malo stakloplastike i rijsi to sam

ili ono kino sto se pomjesa ono kao pasta sto se koristi da se auspuh zaljepi kad napukne
nez kako se zove
ugl abro je proizvodzac i ima ga svugdje za kupiti 4-5 marki kosta
 
Evo cekam jednog plasticara da dodje s vikendice mozda i on stigne za cas to napraviti jer nemam materijal a sad je kasno za nabavke kad si pjesak , ako nista ima sutra dan pa cemo vidjeti nesto da se uradi :icon_mad:
 
Početnik
a da probas malo zagrijati taj nosac,npr ind. fenom i dok je onako ljepljiv stegnuti sa tom velikom podloskom da se ona utisne u njega(nosac).??? i onda kasnije moze ti neki plasticar samo nalit plastike po toj podlosci i bit ce jeca nego sama plastika.??
 
Član
Epoxy_Resin_AB_glue_5mins_ABGLUE_STONG.jpg


Na pumpi kupi dvokomponentno lijepilo, oko 5km
 
hvala svima na odgovorima problem rijesen , moj plasticar je to rijesio za 5 min da bude fabrika :cool:

Za sada imam extra plasticara kome treba nek se javi kao i elektricara kojeg vecina znate sa foruma nick elektricar i ima i dobar lakirer , dobar ali malo spor ima malo mana ali odradi fin posao Braco u Nahorevu :cool:
 
Član
Treba meni plasticar - da mi povari nosace poklopca motora (dvije kvake) Nije neki pos'o Nekad iza Bajrama :icon_question:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Malo je ovaj zauzet vikendicom ali cim bude mogao ja tebi saljem PM moze?

Moze nije mi hica ;) I ja sam dobar sa vremenom tako da moze bosmal napraviti Trebao mi je to Aldin odraditi al pobjeze
 
Top