Povecanje snage - citroen C3 ???

Povecanje snage - citroen C3 ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam citroena c3, 1.4 mašina, i već dugo planiram napravit nešto za povećanje snage.... i preporučili su mi nekakav port & polishing, pito sam frenda šta inače sređuje Opele, dal zna to radit... on je reko da je to pjeskarenje, nismo imali nikakav drugi abrazivni materijal pa smo uzeli vreću nekog sitnog pijeska. Spojili smo tu vrećicu pjeska na usis i probali upalit auto, al morali smo dosta držat gas da bi radio, pa sam ja malo na vrhu vrećice probušio za zrak. Htio je da mašina povuče pjesak tako da bi se isbrusio usis, i ispušna grana.
Mislio je da će bit problema, al je reko ako ne držimo pun gas da će bit OK. Ja sam pustio da lagano vuče taj pjesak i nakon jedno 2 kg pjeska upalila se ona žaruljica engine check žaruljica i čuo se neki čudan lupkajući zvuk iz mašine Ugasili smo auto i makli vrećicu i pjesak, probali smo ga opet upalit i teško je išlo. Kad smo ga upalili dosta je čudno zvučao i nije mogao držat okretaje. Probali smo ga provozat i teško je išo, dosta je nešto strugalo i lupkalo

jel zna ko šta smo krivo napravili, šta bi sad trebali popravit. Ovaj moj frend ne radi baš na francuzima, samo na Opelima


c/p s drugog foruma

oplakah :lol:
 
Član
(cek oni sipali pjesak dok je auto radilo) ova malo tesko za povjerovat i kasnije mu nije jasno sto slabo vuce rasptuje se po netu da to popravi dok stara nije saznala da je auto unistio jer ce mu bit

hehehehe
 
Član
ooooooj, koji idiot...treba mu odgovorit, nista mu ba nije, samo pijeska povuko...ccc
pa koja mu to budala rece, da mi je znat...oooj...
 
Putovanja.ba
Administrator
daj link da citamo gluposti, joj kraljeva, da mi je njegove opele vidjet :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top