Potrebna pomoc ,savjet .... clanovi iz modrice ili okoline

Potrebna pomoc ,savjet .... clanovi iz modrice ili okoline

Početnik
Pozdrav svim clanovima ...

Da li ko poznaje ovo auto,u kakvom je stanju i moze li mi jos neko reci vise informacija o njemu ??

http://www.pik.ba/artikal/386518/fiat-punto/


Hvala
 
Početnik
Kako god , nesto mi je sumnjivo ...

62 kw a to bi trebalo da znaci model sporting .... a ovi noviji sporting modeli imaju 6. brzina ... a ovaj 5.

Pa mi je nejasno da li ima ovaj model fiata sporting ...
 
Početnik
nezz druze ima razlike u boji vrata blatobran hauba i sl a i zazori su mu u qrcu 99% da je lupan ali opet nezz do tebe je;)
 
Početnik
Sarajlic je napisao(la):
nezz druze ima razlike u boji vrata blatobran hauba i sl a i zazori su mu u qrcu 99% da je lupan ali opet nezz do tebe je;)

zazori ??

zato ste VI tu da mi pomognete ...
 
Početnik
T : Uslugu



Da li neko iz modrice moze da pogleda ovo auto , napravi mi koju sliku unutrasnjosti , motora ..

Cak i da proba auto ...



Iskreno , da ne dolazim dzabe ako nije to to ...


Imal ko da , bice za pive :D
 
Administrator
ja mislim da je on 100% lupan... drugacija boja blatobrana i haube u odnosu na ostatak auta, ima ovu opremu a nema malgenke... mozda grijesim, ali sigurno je lupan...

al eto ako neko ima vremena nek ode i pogleda...
 
Početnik
On mi kaze , da je LED padao , pa na haubi napravio uleknuca koja i farbano ,al nije boja dobro potrefita ...


eeh i meni nest te maglenke padaju u oci
 
Administrator
to je jedino da mu samo prednji dio auta nije bio nadkriven, tako da mu je krov ostao netaknut...
nije led padao po braniku i blatobranima...
ne znam... nek neko kaze jos neko misljenje...
 
Početnik
Zato ste Vi tu , i ako neko ima iz modrice volio bih da ode da pogleda auto pa da kaze ...
 
Član
po meni ovo nije sporting :) moguce da je naso negdje stranca udarenog pa prepakovo neke dijelove a neke ne :D ali imam rodjaka u ovoj ulici gdje je slikano mogu ga pitat znal sta o ovom autu ......
 
Početnik
ermin_tz je napisao(la):
po meni ovo nije sporting :) moguce da je naso negdje stranca udarenog pa prepakovo neke dijelove a neke ne :D ali imam rodjaka u ovoj ulici gdje je slikano mogu ga pitat znal sta o ovom autu ......

ajd care molim te :D
 
Top