potrebna literatura za vag com

potrebna literatura za vag com

Član
Nadam se da na pravom mijestu pisem ovaj post.....

E ovako narucio sam sebi kabal za auto dijagnostiku to jest vag com...

Programe sam skino imam i hrvatski ako kome treba da ga postavim za skidanje,e sad me zanima na stranici ross-tech ima neka literatura al je na engleskom,a posto slabo cittam engleski neide...

Pa eto ako ko ima ili zna gdije ima skinuti literaturu na hrvatskom jeziku bio bi zahvalan,ili ako gdije ima literatura o kodiranju valjda me razumijete....

;)

I DANAPOMENEM AKO BOGDA KAD KABAL DODZE SVIMA KOME BUDE TREBAO PREGLED BUJRUM...DZABALUKA UZ PIVU I RAZMIJENU MISLJENJA:icon_smile:
 
Član
1. Cestitam

2. Literatura ti ne treba jer sa skinutom verzijom ( cak i krekiranom ) VAG-COMa ne mozes ni pisljivog boba, samo ocitat greske, ponistiti, ponistiti servisni interval i ocitati brojeve modula...

3. Ako zelis ceprkati po postavkama treba ti Hobby licenca koja dodje oko 200 dolara

4. I ja sam se ufurao da cu hackerisat po autu, ali jok tatice, banano :icon_cry:
 
Član
o.k probam da postavim negdije na web pa probamo....hvala na literaturi skida se nadam se da je na hrvatskom jeziku....:cool:

tibor987 je napisao(la):
1. Cestitam

2. Literatura ti ne treba jer sa skinutom verzijom ( cak i krekiranom ) VAG-COMa ne mozes ni pisljivog boba, samo ocitat greske, ponistiti, ponistiti servisni interval i ocitati brojeve modula...

3. Ako zelis ceprkati po postavkama treba ti Hobby licenca koja dodje oko 200 dolara

4. I ja sam se ufurao da cu hackerisat po autu, ali jok tatice, banano :icon_cry:

ODOSE LADZE U PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.............................:icon_cry:
 
Član
http://translate.google.com/#

tu kopiraj adresu sajta, odnosno ROS-Tech literature i izaberi da prevodi sa engleskog na hrvatski mislim da je taj prevod najbolji i imas svu literaturu koja ti treba :)

Ili evo ti direktan link:

ROSS-Tech Manual


Ali pored toga svega bi ti preporucio da malo ipak naucis engleski, jer kad ti nesto zapne a sto ne bude prevedeno kako treba, neces rijesiti problem, a ne treba ti sad nesto mnogo rijeci engleskog, nego uzmi malo uci malo gledaj tv i bice dosta :) a olaksaces sebi sve i oko racunara generalno i oko diagnostike pogotovo.
 
Član
Ma znam ja engleski vecinu stvari,al ipak naski je naski.....a to sa google translate....uvijek je bilo ko nema u vuglu ima u googlu...hahha:cool:


a sad me vise zanima ovo sta cu moci raditi sa ovim kablom....:icon_question:
 
Član
ako je VAG com onda je mogucen da je 704.1 posto 409.1 je vise "izbacena" iz prodaje :D
 
Član
Znam Mrva, ali ja nisam jos nagazio negdje po povoljnoj "normalnoj" cijeni da netko sve u kompletu prodaje a da nije stari 409-ka ;)

Moze link drug gdje si kupio taj svoj kabel pa da vidimo, vjerovatno u opisu negdje pise :icon_biggrin:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Znam Mrva, ali ja nisam jos nagazio negdje po povoljnoj "normalnoj" cijeni da netko sve u kompletu prodaje a da nije stari 409-ka ;)

Moze link drug gdje si kupio taj svoj kabel pa da vidimo, vjerovatno u opisu negdje pise :icon_biggrin:
imas pp ;)
 
Član
Kabal jos nisam kupio,al kupujem znaci imam nekog rodzaka u americi i on mi je voljan to poslati be-dza ja sam mu govorio ovaj da mi poslaje a haman da je to ta taj 409.1 koji sam ja peh.....

http://www.obd2-scanner.com/usb-vwaudi-kkl-vagcom-cable-for-4091-obd-2-obd-ii-p-11.html

Ajde daj te mi koji savijet kakav da uzmem kabal,jos bolje ako imate lin da postavite.....

samo da nebude kad ga uzme i poslaje meni dodze kabal i ja ga nemogu korisiti ima da se roknem :icon_mad:
 
Član
Ako vec gledas po ovim china stranicama ovo je skupo, imas jos jeftinije

kontaktiraj kolegu sa foruma "nermin" (bez navodnika)

sve ce ti se samo kazati :icon_smile:;)
 
Član
O.k kontaktiro sam ajde daj te malo savijeta sta da uzmem...dok mi lik nije uzeo ovu Chinu.....

Imal kakav link gdije mogu da nabavim extra stvar a da nije baska skupa...Sad sam gledo na ebay neznam koiko valja ovaj kabal....http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1x-Vagcom-704-1-VAG-COM-VW-AUDI-CAN-BUS-USB-CABLE-fast-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2c5c4e58d1QQitemZ190527199441QQptZMotorsQ5fAutomotiveQ5fTools:icon_question:
 
Član
nista 704, trazi po netu VCDS 10.6 i nemoj vagkom kucat
ako je u americi uzmi origigi

http://www.ross-tech.com/vcds/tour/main_screen.html

;)
 
Top