potreban savjet za zamjenu farova

potreban savjet za zamjenu farova

ugradjivana sociva, vidi se iz aviona.. imas clear stakla, nevidim razlog zasto nebi i ti sebi ubacio sociva kad vec nemozes nac originalne..
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
ugradjivana sociva, vidi se iz aviona.. imas clear stakla, nevidim razlog zasto nebi i ti sebi ubacio sociva kad vec nemozes nac originalne..

vec sam jednom ugradjivao sociva, i mislim da ona koja imam ne mogu stati u ovaj far,a nemam rezervne farove da probam prvo,ne bi rezao far pa da sjebem a nemam rezervnog,kontas
 
Član
ArminM je napisao(la):
Pozdrav raja,imam jednu situaciju,u koju licno sumnjam,pa bih da se malo konsultujem

znaci ja sam na Pik-u napravio oglas, da trazim farove sa socivom za svog Pola
evo to je taj oglas
http://www.pik.ba/artikal/1028879/farovi-vw-polo-6n2/

e sad se meni lik javio, i nudi mi svoje farove u zamjenu, on prodaje auto,i skinuo bi farove sa auta

http://www.pik.ba/artikal/765534/vw-polo-1-9-sdi/

evo to je taj Polo,i to su farovi

u dogovoru sa ovim likom, on mi kaze da ce mi dat svoje farove,koje je platio 220€ u zamjenu za moje originalne,znaci bez ikakve doplate. On se nalazi u Tomislavgradu,i kaze da ono sto bi mu doplatio naspem goriva. Sve je to fino i divno,ali meni itekako sumnjivo,kontam da me ne zavali,pa odem bezveze

evo i poruke koje mi je slao,da neko ne kaze da lazem,hehe. Stvarno se cini nevjerovatnim,ali je lik ozbiljan koliko sam mogao vidjeti
sta vi mislite, imal ko iz ovog grada,da poznaje auto,vlasnika,ili bilo sta,ili neko ko je blizu,da mi pogleda u kakvom su stanju farovi
trazio sam ja jos slika,rekao je da ce mi poslat



Uploaded with ImageShack.us

u ove farove su ubaceni projectori 1000000%
ako ti daje za fabricke ok je
imas u mojoj garazi i kod lige
znaci identicni su projectori.... ubacivani
pozzz
 
Član
ako su oni projektori kao sto liga prodaje onda su oni dobri,nisam ga pitao jel h4 il je h7:icon_rolleyes:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ako su oni projektori kao sto liga prodaje onda su oni dobri,nisam ga pitao jel h4 il je h7:icon_rolleyes:

projektori su bixenon... moj savjet ako je sve uredu uzmi... :icon_smile:
 
Član
i ja kontam to isto,ako su oni kao sto Liga radi onda cu sigurno uzet,pogledat cu kad mi dodju slike, nakacit cu ih ovdje,pa da se vidi
ja jos uvijek kontam da je zavala neka,al et
vjerovatno nesto nije uredu sa farovima, lik prodaje auto,znaci svejedno mu je, farovi odose i ovako i onako, al et,vidjet cemo
 
Početnik
pa vidi jbga sjedi i skontaj se,koliko ti love za gorivo treba,koliko tvoji kostaju i valjajul ti farovi,kako su uradjeni..pa vidi racunicu,mozda ce te jeftinij ispast,da kupis orginalne farove,i da ti stavimo projektore ;)
 
Član
projektori bez xenona kostaju 220km, do tomislavgrada i nazad ima 520km, moji farovi su u extra stanju, nije mi nuzno da ih mijenjam,al hocu one sa socivom.
da se ubace sociva sve imam,imam nova h7 sociva iz fiatovih farova,slucajno dosao do njih, ali mi se nikako ne reze far,jer nemam rezervni,bar jedan,da na njemu sve premjerim i probam. Skontat cu se ja dobro,najprije da od ovog nece nista biti, nego da cu ja kupit neke farove sa lecom,koje mognem naci ovdje u BiH, ima Tesa neke vidio sam. doduse nemam toliko para al et
i zakleo sam se da necu nista radit,al farovi bi mi dobro dosli
 
Član
Dobro bi ovo bilo ako je vec orginalni moze se staklo fara i ispolirat ako je vec matiralo malo ;)
 
Član
ma moze sto posto,i moji su bili i gori od ovih s vana,al sam ih ispolirao,eno ih ko novi,cekam da proljepota,da jos jednom preletim.nije staklo toliko bitno,bitno je da nije puklo,sredilo bi se ono,socivo mi je bitnije
 
Član
Ja mislim da tu nejide za nikakvu zajebanciju šta lik kad prodaje auto njemu je svejedno koje če farove dat uz auto a tebi če napravit uslugu nevidim šta tuj ima bit sumljivo¸!!!
 
Član
neznam drug.. meni sumnjivo izgledaju.. jos ovaj ring sto je kao pozicija... moze bit lako da je obicni far samo nesta prepravljeno da ima leće.. jer ima kod mene u kiseljaku ovakav polo GTI orginal farovi i nemaju ovog ringa.. puno ljepse izgledaju.

Dejo15 je napisao(la):
Ja mislim da tu nejide za nikakvu zajebanciju šta lik kad prodaje auto njemu je svejedno koje če farove dat uz auto a tebi če napravit uslugu nevidim šta tuj ima bit sumljivo¸!!!

on prodaje auto i ide mu u prilog da ima bolje farove kako bi ga prodao za sto vise love.. ja da prodajem auto, ne bih skinuo npr lonac.. i zamjenio ga za originali.. nezz
 
Član
o tome se i radi mario,zato sto ja znam da originalni nemaju ovakav ring,nije ni slican,i originalni nemaju pregradu izmedju dugog i kratkog
ma ja cu odustat od ovog
nije mi ni slike poslao svakako
 
Član
ja obecao slike farova kad dobijem od ovog momka, i evo da ne bude da sam lagao, poslao mi je slike, cini mi se da je ovo bas ona leca kao sto Liga ugradjuje



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
sta mislite, isplatil se dati moje extra dobre fabricke farove za ove, ili da cekam pa kupim neke nove, koje ovdje budem mogao naci:icon_confused:
 
Član
Pa uzmi leću i stavi u svoje tako si sigurniji šta imaš...a ako hoćeš da bude kako treba skupi para i uzmi neke farove sa lećom ;)
 
Top