Potreban radio cod za BETA VW

Potreban radio cod za BETA VW

Član
potreban mi je cod za ovaj radio iz golfa 4 original

evo ovi podaci sa radia
BETA V 1J0 035 152E
VWZ6Z2Y1376348

Made in Germany 9022 215 89711 PHILIPS
 
Član
nEVJEROVATNO IZGLEDA DRUG NIKO NEĆE TE CODOVE DA GOVORI dAŽBE DRUG...JA SMA TRAŽIO PAR DANNAN Z LAGUNU I NIŠTA NIKO...SRETNO TI..POZZZ
 
Rado bi pomogao, medjutim koliko znam za taj model nije moguce doci do koda putem Serijskog broja. Potrebno je iscitavanje EEPROM-a iz uredjaja, pa tek onda iz procitanih podataka doci do koda. Maciji kasalj uz odgovarajuci alat. Sorry
 
Član
Rado bi pomogao, medjutim koliko znam za taj model nije moguce doci do koda putem Serijskog broja. Potrebno je iscitavanje EEPROM-a iz uredjaja, pa tek onda iz procitanih podataka doci do koda. Maciji kasalj uz odgovarajuci alat. Sorry

Tako je , ni ja nisam uspio nista pomocu serijskog broja i VIN-a , samo iz EEPROM-a .
 
Legend
joj i kod mene je na skodi fabricki player, i nekidan kad sam stavljao xenone morao da skinem bateriju da mogu sijalicu staviti, i u auto da pustim muziku trazi kod ja skroz bio zaboravio da ce posle traziti kod, isto trazio po netu i sjetim se da sam sa servisnom vidio knjigu od playera i nadjem u njoj zaljepljeno na korici, gledao sam po piku ima nekih tipova sto dekodiraju fabricke playere
 
Top