potreban plasticar za popravak stolice za komp

potreban plasticar za popravak stolice za komp



kupio sam stolicu prije par mjeseci i sad je pukla...otisao sam u prodavnicu gdje sam je kupio i oni kazu da je to roba iz kine i da nema dijelova za istu...prosao sam pola sarajeva i nigdje nema dijelova...pa mi treba dobar plasticar koji to moze zalijepiti da drzi :cool:
vec mi je jednom pukla i moj autolimar je to lijepio sa nekim ljepilom i stavio mali komad lima zasarafio sve,ali to je bilo slabo i sad je pukla i na tom i na drugom mjestu..
 
Član
ima dobra stolarija na bistriku gdej nekada bilo vatrogasno mislim da ti oni mogu to srediti ;)
 
Početnik
ima jedna tehnika spajanja komada plastike, sastoji se u sljedecem...uzmes komad lima i izbusis na njemu male rupice gusto...zagrijes ga brenerom i uronis na spoju plastike koji puca...
probaj
 
zmayich je napisao(la):
ima jedna tehnika spajanja komada plastike, sastoji se u sljedecem...uzmes komad lima i izbusis na njemu male rupice gusto...zagrijes ga brenerom i uronis na spoju plastike koji puca...
probaj

ma slab sam ti ja sa brenerom,uzeo sma neko ljepilo u merkatoru,dvije sprice pa se to pomjesa i lijepi,pa vidjecu jos..
 
Član
Hehehe ma nemoze ona pucati koliko je ti mozes puta zalijepiti neg treba napraviti temu da neide cojk u off topic bar neku Problemi s namjestajem :cool::cool::cool::cool:
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
moze se to uraditi lemilicom za plastiku, javi mi se na pm pa cemo se dogovoriti

ok

http://img203.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img203/9373/auto105.jpg&via=mupload

samo nisam siguran da ce drzati
 
Top