Potreban kvalitetan servis za mobitel u Sarajevu

Potreban kvalitetan servis za mobitel u Sarajevu

Član
emir_89 je napisao(la):
mobil shop

061 777 789
061 905 841

al ne znam jel to ta radnja, neka nam se prvo ibiza javi, pa onda kontaktiraj. pomislio sam da je to taj jer je i ovaj na platou, a i ovaj lik iz vogosce sto radi oko mobitela mi je rekao da ako je nesto ozbiljnije, onda nosi njemu...

;) momak se zove Admir
 
Član
Ne znam fkt jel to taj, ni zovel' se tako taj servis, jbg pobacao papire od garancije a imao sam i vizetku al' Bog zna gdje je završila, provjerit ću sutra ako mi na um padne kad krenem na fakultet pa ću se odmah javiti.

Lokaciju i osobu (vizuelno) imam snimljene na jednoj particiji mozga. Ono ostalo otislo kad sam ga formatiro. hahah :)
 
Član
evo jos uvijek nisam rijesio ovaj problem s mobitelom, zvao sam sve ove sto ste mi predlozili ali kad kazem sta je niko nece da to uzme uraditi, kazu znaju sta mu je ali se boje kad urade da bi moglo opet da se pokvari:icon_sad:
 
Član
buraz uzmes telefon i dobar noz (sataru , katanu , moze i cekic za tucanje mesa ) i odes kod covjeka koji ti je zajebao telefon . Spustis telefon i vec navedeni pribor na pult i das mu roka 24 sata da ti vrati telefon kakav je bio . Reci mu da ces mu prste odsjeci ili ako mu je draze smrskati cekicem za snicle rucne zglobove . Ako ni to ne upali zovi mene ja cu ti dati bombu za 4 km baci mu u radnju i zavrsi pricu sa telefonom . Ovo ti je sve da budes dusevno dobar. Vjeruj meni jebo telefon nije vrijedan tvojih zivaca .. pozz
 
Član
Vedran87 je napisao(la):
evo zvao sam mobis u hrasnom, kazu mi sa rukama 300 km samo prednja maska i onaj dio sto otvara kameru, nisam ni pitao vise jer mi toliko i telefon vrijedi, neznam kako je moguce da toliko okvir kosta

Ja sam prosle godine kod njih kupio zadnju plastiku za N96 za 36 KM. Na racunu je pisalo - dijagnoza problema 12 KM, zadnja plastika Nokia N96 12 KM, ugradnja 12 KM

Koja ugradnja hebo te svak meni dao komad plastike koju sam ja stavio na telefon :icon_mad:

Al' sta je, tu je evo ga ko nov i dan danas :)
 
Član
serialgf je napisao(la):
buraz uzmes telefon i dobar noz (sataru , katanu , moze i cekic za tucanje mesa ) i odes kod covjeka koji ti je zajebao telefon . Spustis telefon i vec navedeni pribor na pult i das mu roka 24 sata da ti vrati telefon kakav je bio . Reci mu da ces mu prste odsjeci ili ako mu je draze smrskati cekicem za snicle rucne zglobove . Ako ni to ne upali zovi mene ja cu ti dati bombu za 4 km baci mu u radnju i zavrsi pricu sa telefonom . Ovo ti je sve da budes dusevno dobar. Vjeruj meni jebo telefon nije vrijedan tvojih zivaca .. pozz

haha ma nije vrijedno toga opet nista nisam dobio

ma ici cu opet kod ovih u hrasnom da vidim, smijesno mi da niko nesmije uzeti ovo da uradi kazu komplicirano, pitam kod nekih hoce li zamjenu da im nadoplatim za neki drugi nece ni to haha jesam napravio pravu stvar s ovom zamjenom okvira:icon_mad:
 
Administrator
Dino je napisao(la):
Vedran87 je napisao(la):
evo zvao sam mobis u hrasnom, kazu mi sa rukama 300 km samo prednja maska i onaj dio sto otvara kameru, nisam ni pitao vise jer mi toliko i telefon vrijedi, neznam kako je moguce da toliko okvir kosta

Ja sam prosle godine kod njih kupio zadnju plastiku za N96 za 36 KM. Na racunu je pisalo - dijagnoza problema 12 KM, zadnja plastika Nokia N96 12 KM, ugradnja 12 KM

Koja ugradnja hebo te svak meni dao komad plastike koju sam ja stavio na telefon :icon_mad:

Al' sta je, tu je evo ga ko nov i dan danas :)
zato sto nemaju maloprodaju dijelova vec samo servis, a da bi ti preko servisa prodao dio mora naplatiti uslugu rada, koliko god to bilo smijesno, jbg
 
Član
Meni nismo pravio telefone, sto je sigurno sigurno :)

Nego oni u hrasnom su odron zivi, sto se mene tice. Otpalo mi ono dugme za zakljucavanje na nokiji n97 i jos je bila pod garancijom odnesem ja u hrasno i kazu za 4-5 dana. Ja odem nakon 5 dana kaze nismo ni poceli , guzva trka frka. Nakon 12 dana zovu kaze mozete doc po telefon, ja odem i imam sta vidjeti (nisu ni uradili to dugme) kao u mobitel mi uslo malo vode(valjda dok je padala kisa a ja pricao na mobitel) i ploca se pokvasila u jednom cosku i kao to je uzrok sto je meni dugme "otpalo".

Posle svih silnih Nokija, Sljamsunga, Sony Ericssona kupim iPhone i vishe ne idem u Servis :D
 
Administrator
hvala Diablo, penzionisao sam se ja ;) mrsko mi raditi :cool: malo samsunga sta imam originalnih dijelova i to je to, jbg
 
Član
"naglasio bi jos i isto u lukavici ACO MOBIL SHOP, ovaj moron mi je po nokia 6233 prosuo tecnost za ispiranje i sjebao tel, a njegova dijagnoza je bila da se ne moze popraviti,, to sam otkrio kad sam odnio u mobih servis u sarajevo
od toga svega samo stetu imam, a sto, zato sto svi trazimo jeftinije da prodjemo, ima nekih stvari koje ne mogu jeftino da se urade"


A u kakvom stanju Ste ostavili telefon, a u kakvom preuzeli? Zivo me interesuje... I kakva je to tecnost za ispiranje sto ubija telefone?

Ja sam prestavnik ACO MOBIL SHOP-a i ne volim da neko prica, nesto sto nije tacno... Licno se ne sjecam mobitela...

P.S. I zasto se niste obratili nama da Vam nadomjestimo stetu koju smo MI prouzrokovali nestrucnim rukovanjem????

I volio bih da vidim tog strucnjaka sto je konstantovao da je tecnost za ispiranje sjeb. telefon... :icon_question:

Izvinjavam se Ostalima na Offtopic-u!



Vo
 
hajde ba u redu je sad, ja sam ti halalio telefon i to je to,,
tel mi jos stoji neispravan, a kvar je bila racva mreze,, i poslije vaseg servisa
sam odnio u mobis mobih u sarajevo, oni su slikali i rekli da je prosuta neka tekucina za ispiranje
ili od mreze, i sl,,
imao sam slike, ali sam izgubio, uostalom nije ni bitno ja sam telefon prezalio,, nego sam
htio da skrenem paznju ostalima da nose u ovlasteni servis strogo,,;)
druga stvar kod tebe sam pravio jos nekih telefona i bilo je sve korektno, bez problema, vec kod kolege pize jad i cemer, frajer ne zna mikrofon zamjeniti a kamoli nesto ostalo, :icon_mad:
 
Top