Potopljeni Bugatti Ide Na Aukciju

Potopljeni Bugatti Ide Na Aukciju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
srdjo je napisao(la):
jest mu cijena preterana, al sve se da napraviti...:icon_biggrin:

taj koji ga kupi ce naruciti dijelove direktno iz fabrike i odradice ga da bude kao nov...;)

nije fazon napraviti ili kupiti repliku kojoj u saobracajnoj pise godiste 2009 ili 2010, nego bas ovako nesto spasiti i kad ga vozis znas da si u pravom oldtimeru iz '20-ih ili '30-ih...:cool:

da imam pare, sigurno bih ga kupio...:icon_smile:

ja bi da imam pare kupio restauriranog....hmmmm... :icon_rolleyes:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
jest mu cijena preterana, al sve se da napraviti...:icon_biggrin:

taj koji ga kupi ce naruciti dijelove direktno iz fabrike i odradice ga da bude kao nov...;)

nije fazon napraviti ili kupiti repliku kojoj u saobracajnoj pise godiste 2009 ili 2010, nego bas ovako nesto spasiti i kad ga vozis znas da si u pravom oldtimeru iz '20-ih ili '30-ih...:cool:

da imam pare, sigurno bih ga kupio...:icon_smile:

ja bi da imam pare kupio restauriranog....hmmmm... :icon_rolleyes:

čar sredjivanja oldtimera...;)
 
ma ko ce ovo restaurirat, ovo ko i kupi drzat ce za ukras negdje ovakav kakav jest, nema se ovdje sta restaurirat kad je sve hrpa trulog zeljeza sa kojeg kad bi pokusao skinuti hrdju skinuo bi sve jer vjerovatno i nema zdravog "mesa", i kakvi novi dijelovi, ovdje u biti mora kupiti apsolutno sve novo i to onda nije staro auto.. bar ne po mome misljenju..
 
Član
ma mogu oni ponuditi,,,,ovi milioner bi i beckamovo govno kupili da je na aukciji dok milioni ljudi nemaju sta da jedu niti gdje da zive....djeca umiru od gladi...sramota je ovakvo sto pustiti u javnost,,,ako ima budala nek kupi ovo 'zeljezo' al brate diskretno,,,,al je i smjesno:lol:ja ovo nebo dzaba
 
SoundLunatic je napisao(la):
ma ko ce ovo restaurirat, ovo ko i kupi drzat ce za ukras negdje ovakav kakav jest, nema se ovdje sta restaurirat kad je sve hrpa trulog zeljeza sa kojeg kad bi pokusao skinuti hrdju skinuo bi sve jer vjerovatno i nema zdravog "mesa", i kakvi novi dijelovi, ovdje u biti mora kupiti apsolutno sve novo i to onda nije staro auto.. bar ne po mome misljenju..

Pa da! Kakva je to restauracija kad se apsolutno svaki dio mora zamijenit.Ja sam za restauraciju,nisam fan neki okorjeli,al mi se vazda svidjala ideja,al ovo mislim ne znam.Jedino eto ako imas neko veliko znacenje pa u muzej ga neki strpat,inace ne znam cemu.
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
jest mu cijena preterana, al sve se da napraviti...:icon_biggrin:

taj koji ga kupi ce naruciti dijelove direktno iz fabrike i odradice ga da bude kao nov...;)

nije fazon napraviti ili kupiti repliku kojoj u saobracajnoj pise godiste 2009 ili 2010, nego bas ovako nesto spasiti i kad ga vozis znas da si u pravom oldtimeru iz '20-ih ili '30-ih...:cool:

da imam pare, sigurno bih ga kupio...:icon_smile:

ja bi da imam pare kupio restauriranog....hmmmm... :icon_rolleyes:

ja da imam pare tolike kupio bi kakvu makinu za 50000 i ko cojk se za ostatak provodio...i dao kakvom kovacu zeljeza 2000 da mi skuje nesto ovakvo,,,,:lol:

SoundLunatic je napisao(la):
ma ko ce ovo restaurirat, ovo ko i kupi drzat ce za ukras negdje ovakav kakav jest, nema se ovdje sta restaurirat kad je sve hrpa trulog zeljeza sa kojeg kad bi pokusao skinuti hrdju skinuo bi sve jer vjerovatno i nema zdravog "mesa", i kakvi novi dijelovi, ovdje u biti mora kupiti apsolutno sve novo i to onda nije staro auto.. bar ne po mome misljenju..

ovo ko 'ukras':lol::lol:

srdjo je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
jest mu cijena preterana, al sve se da napraviti...:icon_biggrin:

taj koji ga kupi ce naruciti dijelove direktno iz fabrike i odradice ga da bude kao nov...;)

nije fazon napraviti ili kupiti repliku kojoj u saobracajnoj pise godiste 2009 ili 2010, nego bas ovako nesto spasiti i kad ga vozis znas da si u pravom oldtimeru iz '20-ih ili '30-ih...:cool:

da imam pare, sigurno bih ga kupio...:icon_smile:

ja bi da imam pare kupio restauriranog....hmmmm... :icon_rolleyes:

čar sredjivanja oldtimera...;)

ovo nije oltimer nego hrpa zeljeza...ako ces auto iz 30 tih kupi si staro zaljezo i nosi u zenicu nek ti neprave posto se to isto mora uradit na ovom autu u slucaju restauracije na njemu nece biti ni 5 posto njega:lol:
 
Član
nema se sta ovde restaurirat .nego znal ko jel sletio kod nas mozda neko u kakvu rijeku sa nekim SL-om il necim slicnim da idemo trazit:icon_question::cool::cool::lol:
 
Član
hehehehe nije tamo bilo nasih cigana inace bi on davno bio izvadjen i vec negdje u ekserima :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top