Postoji li?

Postoji li?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajd neka mi netko uljepsa zivot pa mi rekne da postoji nekakav program za skidanje sa onog hebenog rapidshare-a.

Nesto nalik da u taj neki program kopiram linkove sa rapidshare-a i on to skida?:icon_question:
 
Legend
nek ti deyo hacker nadje kakav account
moRe se to naci na onim ruskim stranicama
imao sam ih ja vise nekad davno kad sam bio hacker hahha
 
Član
Ima program dobar za to ;) Kucaj u google "rapidshare auto downloader" on ti radi na taj princip,da nakon skidanja jednog linka,sam sebi broji oni 15 minuta sto moras cekati kao free account i nakon sto istekne i tako sam krene download sljedeceg linka koji si stavio na listu ;) Ja ga koristim vec duze vremena(iako imam i premium account)i skinem dnevno jedno cca4-5 filmova to ti je jedno 30 linkova ;) pokusaj i sretno !
 
Član
internet dowload manager ima... idi na www.download.com i nadji taj... on ti je za skidanje vise fileova sa rapidsharea ono selektujes ih vise i samo download with IDM i on skida odjednom vise njih... ali za to moras imati premium account naravno
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ima program dobar za to ;) Kucaj u google "rapidshare auto downloader" on ti radi na taj princip,da nakon skidanja jednog linka,sam sebi broji oni 15 minuta sto moras cekati kao free account i nakon sto istekne i tako sam krene download sljedeceg linka koji si stavio na listu ;) Ja ga koristim vec duze vremena(iako imam i premium account)i skinem dnevno jedno cca4-5 filmova to ti je jedno 30 linkova ;) pokusaj i sretno !

sradio slicno nkeda davno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top