Posao

Posao

Član
Tražio sam ali nisam uspio naći neku temu gdje se traži ili nudi posao.

Ovu temu sam napravio iz tog razloga zbog nekih koji su nezaposleni pa traže posao ovde možete ponuditi ili postaviti neki web portal na kojem se nalaze neki konkursi za prijem radnika
ja ću navesti pojedine:

http://www.posao.ba/
http://www.boljiposao.com/

za neke koji traže posao u austriji postoji
http://www.karriere.at/

na ovim našim portalima slabo ima oglasa barem što se tiče Tuzlanskog kantona.
ako netko ima još neku pišite
šta ste po zanimanju ako želit iskreno se nadam da će biti od neke pomoći:icon_rolleyes:
 
Član
Pristao bih sad ici raditi u bilo koji grad BIH , ebes ga stan , jos kad bi se ponudila mogucnost da povedem kolegu cisto radi placanja obaveze pola pola ...

Ovo je stvarno sramota da ako nemas vezu da komotno mozes se objesiti ..
 
Član
badboy je napisao(la):
Pristao bih sad ici raditi u bilo koji grad BIH , ebes ga stan , jos kad bi se ponudila mogucnost da povedem kolegu cisto radi placanja obaveze pola pola ...

Ovo je stvarno sramota da ako nemas vezu da komotno mozes se objesiti ..

Ma ima i ta opcija ali ko ti garantuje.. da će isplaćivati redovno..ii kad na kraju proračunaš kirija za stan ii ostale.. ostaneš možda na 100 200 KM
 
Član
besa je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Pristao bih sad ici raditi u bilo koji grad BIH , ebes ga stan , jos kad bi se ponudila mogucnost da povedem kolegu cisto radi placanja obaveze pola pola ...

Ovo je stvarno sramota da ako nemas vezu da komotno mozes se objesiti ..

Ma ima i ta opcija ali ko ti garantuje.. da će isplaćivati redovno..ii kad na kraju proračunaš kirija za stan ii ostale.. ostaneš možda na 100 200 KM



Buraz bolje i to nego ovdje kod mene gdje moras polizati guzica i guzica da dobijes neki posao ... ako mi vjerujes da sam obisao sve firme u Sanskom Mostu i da nijednoj nije potreban radnik , eto sta da ti kazem jebote .. sta da ja ocekivam cc aaaaaaa:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
badboy je napisao(la):
besa je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Pristao bih sad ici raditi u bilo koji grad BIH , ebes ga stan , jos kad bi se ponudila mogucnost da povedem kolegu cisto radi placanja obaveze pola pola ...

Ovo je stvarno sramota da ako nemas vezu da komotno mozes se objesiti ..

Ma ima i ta opcija ali ko ti garantuje.. da će isplaćivati redovno..ii kad na kraju proračunaš kirija za stan ii ostale.. ostaneš možda na 100 200 KM



Buraz bolje i to nego ovdje kod mene gdje moras polizati guzica i guzica da dobijes neki posao ... ako mi vjerujes da sam obisao sve firme u Sanskom Mostu i da nijednoj nije potreban radnik , eto sta da ti kazem jebote .. sta da ja ocekivam cc aaaaaaa:icon_mad::icon_mad::icon_mad:


drug vjeruj da sam ja gračanica kod doboja sigurno znaš za taj grad

obišo uzduć i poprijeko gdje god odem samo dadne ona vrag od prijave popuniš je..ii računaj da lože grijanje sa njima

jedino u jednoj firmi gdje sam bio reče direktorica "ja vama mogu dat da popunite prijavu ali od toga nema ništa.."

ovdje ako nemaš veze i vezica nema od toga ništa


salchin je napisao(la):
najbolja stranica za one koji ganjaju posao u javnoj ustanovi
http://www.konkursi.bih5.net/

hvala već sam našao u EP tuzla ima konkurs

ima dosta konkursa
 
Član
Nexus je napisao(la):
Za te poslove u javnoj ustanovi se ne prijavjujte ako necete podmazati nekog

Ma nek je ono i podmazat all da se zna koga treba...ii da će biti sigurno.

Kakva nam je država nema ništa.. na lijep način.. ako ne uzjašeš nekoga..nigdje te nema:icon_biggrin:
 
Član
Nexus je napisao(la):
Za te poslove u javnoj ustanovi se ne prijavjujte ako necete podmazati nekog

ma to su vec rezervisana radna mjesta, u pitanju je samo mazanje ociju raji... Siguran sam da je tako barem u 90% slucajeva :icon_evil:
 
Član
U Sanskom Mostu oglas za posao elektricara na odrzavanju u opcini , nasao oglas u vecernjem listu novinama WTFFFFF i to sasvim slucajno ..


Svi imate FB , ukucajte grupu udruzenje gradjana za bolji sanski most - pa da vidite kakva ovdje mafioza vlada :lol::lol::lol:
 
Ja mislim da je sa ovim sve jasno

U Federaciji BiH je u 2012. godini diplomiralo je 12.178 studenata, što je za 8,65 posto ili 969 više u odnosu na 2011. godinu, podaci su Federalnog zavoda za statistiku (FZS).

Broj redovnih studenata koji su diplomirali je 9.132 ili 75 posto, a 3.046 ili 25 posto su vanredni. Broj diplomiranih žena je 7.545 ili 62 posto.

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
sve mi bude jasno kad otvorim jednu od ovih stranica i na cijelom tuzlanskom kantonu samo pet šest radnih mjesta a i to je vec zauzeto samo tu stoji konkurs reda radi............
 
Legend
tictac je napisao(la):
sve mi bude jasno kad otvorim jednu od ovih stranica i na cijelom tuzlanskom kantonu samo pet šest radnih mjesta a i to je vec zauzeto samo tu stoji konkurs reda radi............

To je to, i tih par konkursa stoje po mjesec-dva tu, pa smo i prinudjeni traziti okolo...
Ako neko iz Mostara zna nesto o informatickoj firmi Neosoft neka pise, jer pozvan sam da dodjem raditi kod njih sutra pa me zanima;)
 
Top