posao na brodu?

posao na brodu?

Član
Namucis se 2,3 godine, dignes pola miliona maraka, pokrenes privatni posao ovdje i onda rahat dok si ziv...
 
Član
Kolega mi stigao sa broda skoro, nema mjesec dana. NIJE kao što svi misle, NIJE med i mlijeko, agencija će ti uzeti više od pola zarade ako se ne snađeš, nećeš zaraditi ništa posebno, ali iskustvo više i odličan provod zagarantovan. On ide opet 27. februara, ali ovaj put sam, bez agencije, uzeli su mu nekoliko plata kad se sve sračuna.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Kolega mi stigao sa broda skoro, nema mjesec dana. NIJE kao što svi misle, NIJE med i mlijeko, agencija će ti uzeti više od pola zarade ako se ne snađeš, nećeš zaraditi ništa posebno, ali iskustvo više i odličan provod zagarantovan. On ide opet 27. februara, ali ovaj put sam, bez agencije, uzeli su mu nekoliko plata kad se sve sračuna.

pozz svima
skoro dosao sa broda a tesa me je nesto sp[ominja ovde po forumu pa da ne duzim pricu, koga zanima www.kreninabrod.com sve pise a ko hoce da me kontaktira 065726100, ne mogu nista pomoci oko odlaska ali mogu da prosledim informacije
ili za forumase da ja napisem svoje iskustvo?

pozz
Gojko Savic



tesa je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Kolega mi stigao sa broda skoro, nema mjesec dana. NIJE kao što svi misle, NIJE med i mlijeko, agencija će ti uzeti više od pola zarade ako se ne snađeš, nećeš zaraditi ništa posebno, ali iskustvo više i odličan provod zagarantovan. On ide opet 27. februara, ali ovaj put sam, bez agencije, uzeli su mu nekoliko plata kad se sve sračuna.

pozz svima
skoro dosao sa broda a tesa me je nesto sp[ominja ovde po forumu pa da ne duzim pricu, koga zanima www.kreninabrod.com sve pise a ko hoce da me kontaktira 065726100, ne mogu nista pomoci oko odlaska ali mogu da prosledim informacije
ili za forumase da ja napisem svoje iskustvo?

pozz
Gojko Savic
ok trebace mi malo vremena da napisem o mojoj avanturi kako sam otisao sta mi je sve trebalo i zivot i rad na brodu
 
Član
Mislim da je i nas clan eddo otiso radit na nekom brodu dobre su tu pare a posla i onako vamo nema , ako imas priliku otic probaj , pa i mjesec kad ostanes dobro je ;)
 
Član
samo da ne zaglavis na brodu homo...sapiensa :D:D:D
jedan lik je tako jedva guz...glavu izvukao, bez zezancije
 
Član
kakve crne pare,cuj zgrnes pola miliona:lol:,na okeanskim brodovima su losi uslovi skroz,nema te kuci po 9 mjeseci,treba zuljati par godina da bi se doslo do neke solidne pozicije i plate,
puno bolja situacija je na rijecnim brodovima,moja sestra radi kao cabin steward na relaciji Njemacka-Austrija-Holandija,mjesecno izadje oko 1500 eura,radis 2 mjeseca pa si kuci 10-15 dana

opet ponavljam na okeanskim brodovima nema hljeba pogotovo na pozicijama skladistara,cistaca i sl.,sto vecina odavde i radi...
 
Top