Porsche Panamera

Porsche Panamera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
official-porsche-panamera-leaked-images_4.jpg


official-porsche-panamera-leaked-images_1.jpg


official-porsche-panamera-leaked-images_2.jpg


Pogledajte samo prekrasnu bocnu liniju, il taj neodoljivi straznji kraj... :icon_confused:
 
Član
Po meni promašena totalno..:icon_rolleyes:
"Sprčeni" Chayen.:lol:
Direktna konkurencija Maserati Quattroporte miljama daleko od ovoga u pozitivnom smislu.
 
Član
sama ideja mi se ne svidja,auto i nije tako loshe,al porsche s 4 vrata,jos i dizele poceli uvodit...propade im imidz:icon_rolleyes:
 
Legend
edoze je napisao(la):
sama ideja mi se ne svidja,auto i nije tako loshe,al porsche s 4 vrata,jos i dizele poceli uvodit...propade im imidz:icon_rolleyes:

Cayene je izasao dizel :lol:
 
ahhh ovo ce kupovati bogatasii..koji imaju svoje vozacee..i koji ce im otvarati vrata i voziti na odredeno mjestoo..:icon_smile:
 
Član
daki je napisao(la):
edoze je napisao(la):
sama ideja mi se ne svidja,auto i nije tako loshe,al porsche s 4 vrata,jos i dizele poceli uvodit...propade im imidz:icon_rolleyes:

Cayene je izasao dizel :lol:

znam za dizela,bila teme parije dan-dva,al cayenne je dzip,i nekako moze proc,al "malo" auto,4 vrata,porsche...meni to troje ne ide nikako zajedno...za mene je porsche auto sa 2 vrata,nazad postavljenim motorom,300+ konjica,zakucano u zemlju koliko je god je moguce i spremno za autoput...osim cayennea...a ev ovom je naprijed motor:icon_rolleyes:
 
ali gledajte to sa druge strane; porsche sa cetvera vrata sa ovakvim izgledom je jako prepoznatljiv i nece imati dodirnih tacaka sa Passatom CC ili Mercom CLS ili nadolazecim AM Rapide i Lamborghini Estoque. puristi ce i dalje da kupuju P Cayman ili 911 po mogucnosti one modele sa GT zavrsetkom dok ce ove Panamere osjecam najvise da idu bogatasima koji nisu upoznati sa tehnikama voznje i vole misliti kako ce im elektronika glavu izvuci zivu iz bilo koje kriticne situacije. u glavnom, nadam se da ovaj porsche nece propasti u sjeni veceg i sigurno komfornijeg Cayenne-a.
 
Član
4g63t je napisao(la):
Po meni promašena totalno..:icon_rolleyes:
"Sprčeni" Chayen.:lol:
Direktna konkurencija Maserati Quattroporte miljama daleko od ovoga u pozitivnom smislu.

Hjoooooj koji opis ! :lol::lol::lol::lol::lol:kraljino ! :cool:
 
Član
Cudan je koliko je tezak... Zadnji kraj mi i nije nesto...
Mnogo bolje su usli sa Cayenne-om u druge vode prije par godina...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
Po meni promašena totalno..:icon_rolleyes:
"Sprčeni" Chayen.:lol:
Direktna konkurencija Maserati Quattroporte miljama daleko od ovoga u pozitivnom smislu.

Hjoooooj koji opis ! :lol::lol::lol::lol::lol:kraljino ! :cool:

A šta da ti velim nesviđa mi se!
A što se tiče komentar,pogledaj ga,pogotovo straga :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top