Porsche Boxster S Guards Red

Porsche Boxster S Guards Red

Putovanja.ba
Administrator
133500-porsche%20b%201.jpg

Porsche Exclusive je pripremio novo specojalno izdanje roadstera Boxster S, a koji se pre svega ističe upadljivom crvenom bojom nazvanom Guards Red.

133501-porsche%20b%2011.jpg

U pomenutoj boji je i zadnji difuzor, a deo paketa čine i petokraki 19-inčni alu točkovi, crna kožna sedišta, volan sa alkantarom, kao i crveni detalji u unutrašnjosti (podloga instrumenta, sat i ključevi).

133502-porsche%20b%20111.jpg

Boxster S Guards Red pokreće 3,4 litarski šestocilindraš sa 232 kW/315KS i 360 Nm, u paru sa automatikom, dok ubrzanje od 0 do 100 km/h iznosi 5,0 sekundi.

Ivan Mitić – Auto.blog.rs

133503-porsche%20b%201111.jpg
 
Baš me zanima koliko je skuplji od istog primjerka kad ga kupac sam složi sa ovom bojom i opremom.
Guards red je jedna od standardnih Porscheovih boja a oni je prodaju pod "specijalnu".

Koja trgovina i ciganluk :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Znači ovo ti ga dođe kao da platiš posebno pakovanje u prodavnici?! :)
 
Član
Niko nije bezobrazniji od porsche sto se tice opreme uopste. Gledao sam na web full loaded boxter kosta kap dva osnovna boxtera pa cayene mislim.da je panamera nakbezobraznije auto na svijetu. Gt3 su najisplativiji tako ispada
 
Zato što u Gt3 ide samo " osnovna " oprema, ono što je potrebno za max performanse već je u startu ugrađeno. Stvarno ispada najpovoljnija kupnja.
 
Top