Porsch

Porsch

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
roki_actros je napisao(la):
Jako lijep auto...To je 924 ili se varama? Ima u mojoj blizini jedan crni, prelijepo auto...Sretno u nastavku...:123:
To ti je 924 blago dorađen da izgleda kao 944. Ustvari nije govno nego se netko ukakao:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Lip autić nema šta, a sa tim drugim motorm će da bude i bisan autić ;) Kakav oldtimer, ima novih auta kolko hoš što prije izgledaju ko oldtimer a on je kao nov :)
 
Član
Opa porsche... to je auto i pol... samo da mu je taj motor od 225 ili 220 KS (ne sjećam se koliko si rekao)
Jesu li ovo baš njegove felge ili si druge stavljao'
A koje su to fore s oltimerima i popustima? Jer ja isto imam prilično star auto pa da se malo raspitam..?
Moj ima punih 25 godina i 90% dijelova na njemu je orginal...
 
Član
jenny je napisao(la):
Opa porsche... to je auto i pol... samo da mu je taj motor od 225 ili 220 KS (ne sjećam se koliko si rekao)
Jesu li ovo baš njegove felge ili si druge stavljao'
A koje su to fore s oltimerima i popustima? Jer ja isto imam prilično star auto pa da se malo raspitam..?
Moj ima punih 25 godina i 90% dijelova na njemu je orginal...
Ovo su ti info u grubo: Moraš se učlaniti u oldtimer klub,vozilo mora biti tehnički ispravno i to sa dijelovima neznam točno koliko%! Najbolje ti je otić u najbliži klub pa tamo pitaj!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top