Popularizacija 402 u BIH ??

Popularizacija 402 u BIH ??

Član
silverstar je napisao(la):
@ menjic
druze posto vidim da si se stvarno zagrijao za temu i da imas mnogo ideja, evo jedan prijedlog za tebe..
pokusaj organizovati bilo sta u svom gradu dogodine, a evo ja prvi doci cu i podrzati to sto radis a ako budem sta mogao pomoci i to cu uraditi..
siguran sam da i mnogi ostali tako misle i da ce se raja rado odazvati na neki show ili u najboljem slucaju trku..

vjeruj mi ovo pisem dobronamjerno jer nisi jedini koji je pisao treba ovako, treba onako ali na kraju se nista ne desi.. ima jako mnogo momaka poput tebe koji pokusavaju nesto napraviti i to treba podrzati.. nazalost, realnost je takva da oni od kojih se covjek nada najvise vrlo rijetko pomognu takve projekte, i sve pada u vodu.. mozda je situacija u tvom gradu drugacija jer se takvo nesto jos nije desavalo, ovo sto ja govorim je za sredine gdje se vec odrzavao race...
mislim da tek kad se suocis sa problemima koje sa sobom nosi jedna kvalitetna organizacija moci ces da shvatis zasto je stanje kod nas takvo kakvo je..

LP i sretno !

Potpis.

Doći ću i ja sigurno, iako nisam konkurentan, platiću i učestvovati.;)
 
Član
Sine nemoj da pričaš gluposti pogotovo o Muhi. Čovjek je poderao gaće pomažući svakome živom dotle da ga sad svi uzimaju zdravo za gotovo, svatko konta ma doći će nam Muha on će to odraditi boli nas kita! A Muha nalije BMW-a 540 punog vode potrpa opremu, bannere, hostese, i dođe na event sve odradi bez ikakve zamjerke al ja nigdje nisam vidio da piše "HVALA MUHA". :icon_rolleyes: a čovjek otišao na glavu 500 eura...

A Sejo koji evo svima pomaže dođe na našu utrku i masno naplati oba dana korištenja semafora a svi se dive Seji?!

Mislim bez uvrede svatko naravno ima svoje argumente zašto je to tako, al ko je tu sad ovca :icon_rolleyes:?
 
Član
Menjic: Napisao si 22 posta na ovoj temi. Da si organizirao toliko rejsova, opet bi bilo previše. Ohladi malo. Dosadilo mi je čitati tvoje gluposti
 
Član
Izvinjavam se svima na mojim glupostima, zbog toga ih brisem.

Pa ih sad admin moze slobodno sve pobrisati.
 
Član
@menjic, malo ti je glupo to sto radis. ako nesto napises onda stani iza toga sto pises. ne vidim svrhu nesto pisat, pa kasnije brisat i prepravljat, bez obzira sta neko kasnije rekao na to. ovako samo pravis sranje od teme. onda bi bolje bilo da nista nisi ni pisao...
 
Član
Pa i ja se kajem sad sto jesam, al dobro, bar ljudi nece citat gluposti. I opet se sad izvinjavam na OFF, brisite slobodno sve moje postove a ja se odjavljujem s teme.
 

IGY

Član
aj se i odjavi sa foruma onda najbolje ti je nego da te banujem do kraja zivota
fakat si ne zasitan ......
 
Početnik
ne kontam, sta je ovaj Menjic dosad toliko lose rekao pa da ga ovako napadate??

ja od vas ostalih skoro nigdje ne vidim konkretne ideje, a kamoli djela

moja procjena - sve ce ici na gore kao sto je Srdjan rekao (iako se teoretski moze pokrenuti sve na bolje)
 
Fakat dzabe napadate momka,jos bi ga Igy i banovo,e jbg sad. Nekima je smetalo valjda sto je uzeo previse maha pa poceo pricat kako ce jednom probat organizovat nesto,opet ne vidim zasto bi ga neko banovo zbog toga.

A i sto se tice Zele,primjetio sam nesto, Zela brate nisi isti ko na pocetku,u zadnje vrijeme si posto bas drzak sa svojim komentarima.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Fakat dzabe napadate momka,jos bi ga Igy i banovo,e jbg sad. Nekima je smetalo valjda sto je uzeo previse maha pa poceo pricat kako ce jednom probat organizovat nesto,opet ne vidim zasto bi ga neko banovo zbog toga.

A i sto se tice Zele,primjetio sam nesto, Zela brate nisi isti ko na pocetku,u zadnje vrijeme si posto bas drzak sa svojim komentarima.

Slazem se za sve u potpunosti.
 
Administrator
svako ima pravo da daje svoje misljenje na forumu... misljenja su razlicita, a ne sad da tjerate momka sa foruma, kao sto je vecina dobrih forumasa otjerana...cccc
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Fakat dzabe napadate momka,jos bi ga Igy i banovo,e jbg sad. Nekima je smetalo valjda sto je uzeo previse maha pa poceo pricat kako ce jednom probat organizovat nesto,opet ne vidim zasto bi ga neko banovo zbog toga.

A i sto se tice Zele,primjetio sam nesto, Zela brate nisi isti ko na pocetku,u zadnje vrijeme si posto bas drzak sa svojim komentarima.
Ja bi prije banovao nekog ko je drzak i bezobrazan nego nekoga ko "lupa" ideje. 20k clanova niko nece da kaze, jedan pokusa da "probudi" ostale i ispade najgori.

Svi mi imamo svoji bubica..
 
[/quote]
A Sejo koji evo svima pomaže dođe na našu utrku i masno naplati oba dana korištenja semafora a svi se dive Seji?!

Mislim bez uvrede svatko naravno ima svoje argumente zašto je to tako, al ko je tu sad ovca :icon_rolleyes:?


[/quote]

ukoliko vi smatrate da je masno naplaceno onda slobodno trazite gdje je jeftinije...
utrke i organizacije koje nismo nikako naplacivali ili gdje smo uzeli tek da pokrijemo trosak dolaska se izgleda brzo zaboravljaju kod vas...

sto se mene tice svaka utrka do sada je bila sa popustom za vas, sto na dalje nece biti slucaj.. mi nismo jedini koji mjere, pa izvolite..

ja licno doci cu svakako da vozim, ko god bude mjerio..
pozz
 
Top