Popravljanje Felge

Popravljanje Felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E zdravo, zanima me sta vi mislite da li da ovu felgu popravljam, ili da uzimam novu, ako ko ima iskustva sa varenjem kako ispadne, vuce li trese li ili bilo sta, I ko bi to najbolje uradio u Tuzli. Bio sam kod jednog majstora vec kojeg svi hvale i on kaze da se moze napraviti .Felga nije kriva znacis amo je rub otisao. Eto toliko hvala na odgovorima
Slike : izvinjavam se na losem kvalitetu slikano sa mob
a91dc1af.jpg

678f0bc4.jpg
 
Član
Imao ja iskustva,ako se fela dobro odradi, neces ni primjetit ni na balansu ni na estetiki, imas ovog jakog u u visokom ne znam tocno ime i ostalo, ima u nekoj temi je netko pisao potrazi malo...
 
Član
svakako, kad se odradi kako treba, apsolutno nikakve veze nema.....

Imam ti ja u Tuzli 2 covjeka, jedan je meni radio, drugi prijatelju, oba smo prezadovoljni, drug je doslovno donio komad felge u kesi, isto ovako falc odlomljen bio...i srce napuklo:icon_eek: Momak se navozao na njima poslije, prodao ih, ovaj ih posavijao sve 4, unistio ih, al' nikad nije pukao var....
 
Član
trizex je napisao(la):
svakako, kad se odradi kako treba, apsolutno nikakve veze nema.....

Imam ti ja u Tuzli 2 covjeka, jedan je meni radio, drugi prijatelju, oba smo prezadovoljni, drug je doslovno donio komad felge u kesi, isto ovako falc odlomljen bio...i srce napuklo:icon_eek: Momak se navozao na njima poslije, prodao ih, ovaj ih posavijao sve 4, unistio ih, al' nikad nije pukao var....



I mene interesuje... jarana mi udario lik... (znaju oni koji su bili u Mostaru na SRu, onaj udes na putu prema Blagaju) odvalio mu komad felge slično kao gore na slici... ali fali nekih 10 cm... i nema taj komad felge cijeli, ima samo nekih 5 cm... drugi dio nismo uspijeli naći, znači bukvalno je odvaljeno... jel' taj tamo i to može uraditi... nismo još skontali tačno kome da felgu dadnemo da radi, zato pitam...

hvala unaprijed, pozdrav.
 
trizex je napisao(la):
svakako, kad se odradi kako treba, apsolutno nikakve veze nema.....

Imam ti ja u Tuzli 2 covjeka, jedan je meni radio, drugi prijatelju, oba smo prezadovoljni, drug je doslovno donio komad felge u kesi, isto ovako falc odlomljen bio...i srce napuklo:icon_eek: Momak se navozao na njima poslije, prodao ih, ovaj ih posavijao sve 4, unistio ih, al' nikad nije pukao var....



TRizex pogledaj PM
 
Član
antrax je napisao(la):
trizex je napisao(la):
svakako, kad se odradi kako treba, apsolutno nikakve veze nema.....

Imam ti ja u Tuzli 2 covjeka, jedan je meni radio, drugi prijatelju, oba smo prezadovoljni, drug je doslovno donio komad felge u kesi, isto ovako falc odlomljen bio...i srce napuklo:icon_eek: Momak se navozao na njima poslije, prodao ih, ovaj ih posavijao sve 4, unistio ih, al' nikad nije pukao var....



I mene interesuje... jarana mi udario lik... (znaju oni koji su bili u Mostaru na SRu, onaj udes na putu prema Blagaju) odvalio mu komad felge slično kao gore na slici... ali fali nekih 10 cm... i nema taj komad felge cijeli, ima samo nekih 5 cm... drugi dio nismo uspijeli naći, znači bukvalno je odvaljeno... jel' taj tamo i to može uraditi... nismo još skontali tačno kome da felgu dadnemo da radi, zato pitam...

hvala unaprijed, pozdrav.



Za dijelove koji fale nisam siguran, to morate vec pitati, u TZ znam dvojicu, jedan je Damir vulkanizer, drugi je Tunjo. E Tunjo se bas bavi iskljucivo varenjem aluminija, al' sam zijanio broj j*iga....a Damirov je 061720965
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top