POPRAVAK FELGE HITNO TUZLA (savjet-slike )

POPRAVAK FELGE HITNO TUZLA (savjet-slike )

Član
evo ja (ugurzus) sjebo felgu po ovim snejgovima:cool:

dakle, ko moze odraditi ovo kvalitetno i ko je najpovoljniji u tz i okolini...
znaci da se odradi da bude ko 'novo' ( da se ne primjeti u izgledu i performansama)
i raspon cjene koliko bi kostalo ako neko zna;);)
evo slika mog 'djela' , nadam se da se to moze srediti ;)


Uploaded with ImageShack.us
HVALA, zivi i zdravi bili;)

p.s. imam ovaj dio koji je otpao, felga se nije deformisala uopce ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
evo ja (ugurzus) sjebo felgu po ovim snejgovima:cool:

dakle, ko moze odraditi ovo kvalitetno i ko je najpovoljniji u tz i okolini...
znaci da se odradi da bude ko 'novo' ( da se ne primjeti u izgledu i performansama)
i raspon cjene koliko bi kostalo ako neko zna;);)
evo slika mog 'djela' , nadam se da se to moze srediti ;)


Uploaded with ImageShack.us
HVALA, zivi i zdravi bili;)

p.s. imam ovaj dio koji je otpao, felga se nije deformisala uopce ;)

pokusaj na ovaj broj 061 720 965 kod mene prijatelj je nosio kod njega i rijesio mu ako ne uspijes tu ovaj ti moze 100% rijesit:

Mašinsko ispravljanje alu felni Dr Gumiko, Bijeljina , Republika Srpska tel. +387 65 512966
 
Član
daleko mi je u RS da to nosam, vidjet cu na taj br.

znam da ima momak dole u lipnici (damir mislim) on radi masinsko ispravljanje, i valjda radi i felge varenje i ostalo ?

ja sam kontao njemu nositi, ako moze ko potvrditi da radi odlicno :)
 
Član
moze ti to Damir rijesiti,ja kad sam bio kod njega,radio je felgu identicno razvaljena kao kod tebe,ubaciti ce ti taj otkinuti dio, zavariti pa strojno obraditi,a za cijenu moras se s njim napraviti.

Deformisana je ona,nije tu samo odvaljen dio,vidjet ces kad je stavi na stroj,sta je s njom.

Broj moba ti je vec Esmir napisao.
 
Član
ok hvala onda cu kod njega raditi..
odokativno nije deformisana, ionako ce to on raditi komplet i ispraviti :D
 
Član
najbolje ti je da odes kod tog u tuzli pa vidi ako ne onda moze i kod ovoga evo imas par slika sta sve moze uraditi i na facebook-u http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/album.php?aid=77529&id=69290517875
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
najbolje ti je da odes kod tog u tuzli pa vidi ako ne onda moze i kod ovoga evo imas par slika sta sve moze uraditi i na facebook-u http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/album.php?aid=77529&id=69290517875

hvala ljudi , imate pluseve u mojoj glavi ;)
 
Član
najbolje ce ti odradit tunjo u miladijama, jest malo skuplji ali covjeku donesi felgu u 20 dijelova on ce ti je sastavit da nevidis da je ikad pucala, za cijenu neznam on jest malo skuplji nego ostali ali za takvo ostecenje ja bi imo povjerenja samo u njega...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
najbolje ce ti odradit tunjo u miladijama, jest malo skuplji ali covjeku donesi felgu u 20 dijelova on ce ti je sastavit da nevidis da je ikad pucala, za cijenu neznam on jest malo skuplji nego ostali ali za takvo ostecenje ja bi imo povjerenja samo u njega...

jel on popravlja, vari i ravna-ispravlja masinski ?

gdje se tacno nalazi, ili ako imas broj daj;)
 
Član
tunjo ti je u Miladijama kod hladnjace,preko puta auto dijelova Francuz meni odradio neke stvari oko hladnjaka prva liga....
 
Član
radi masinski i po meni je najbolji majstor u tuzli za to,
put kad ides kroz miladije prema siporeksu, preko puta metalotehne ima autopraona i odma posle nje skretanje na lijevu stranu, tu ima neka radnja i 100 metara iznad imas skretanje na desnu tranu u malu ulicicu, nastavis nekih 300 metara i sa desne strane je kuca i bijela ograda je ispred ja mislim da je jedini sa bijelom ogradom ali koga god tu pitas rece ti gdje je majstor.
broj nemam
 
Član
Odnesi ovim damiru blize ti je tu preko puta termo lektrane odma moze ti on to uradit a eto napisali su ti i broj ja sam kod njega isparvljo i OK je uradio :) Sto se tice cijene nema sanse ispod 50 da uzme :p
Znaci varenje i ispravlajne na masini to ce ti on odradit a farbat moras sam sebi, kupi sivi i crni sprej pa barem osvjezi sve 4 felge kad ces vec farbat
 
Član
dobro ako je on jeftiniji:)
ma znam da nece ispod 50 biti, toliko sam vec halalio :D
a sprej moram napraviti ili uzeti lak, jbga boja je s kristalima crna, a siva je obicna..
napraviti jedan crni i kupiti sivi obicno i osvjeziti sve ;)

kontao sam neke lude kombinacije (bijela-siva, bijela-zuta) da lakiram ali jbga sad je finansijsko nevrijeme pa to se odgadja :)
iako sam kontao da nekih updateova ali jbga kad visa sila nije :D
u ovo sve ce mi otici oko 300 marki :)
 
Top