pontiac trans am... imal ga u Bih?

pontiac trans am... imal ga u Bih?

Član
Imam ja takvog (i novijeg) ali nije na prodaju. A i ja sam zainteresovan za još neki ako negdje ima, ovakav, novili ili stariji, sve dolazi u obzir, i u rashodovanom stanju.



 
Član
Ima jedan u Novom Travniku crn, poput Gorranovog, tip-top stanje, bio je na prodaju, moram provjeriti, sta kako gdje... Pa ti javim sutra ovdje...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ima jedan u Novom Travniku crn, poput Gorranovog, tip-top stanje, bio je na prodaju, moram provjeriti, sta kako gdje... Pa ti javim sutra ovdje...

uuuuu jest dobar goranov.......da ali da nije u srbiji i da nema papira,znaci nabh tablama i registrovan ako je moguce;)
 
Legend
MTR je napisao(la):
bio je jedan na Ciglanama , crn , ako se ne varam , mozda ko iz Sarajeva zna , ali ne ovaj noviji :D , vec stari model - ona zvijer :icon_biggrin:

gdje na ciglanama, da potrazim covjeku ;)
 
Član
Pasa evo raspitao sam se izgleda da je ovaj iz Novog Travnika, otisao u toplije krajeve, kaze mi ovaj kolega da ga vise nema po barama (kvart) u kojem je boravio, nesh veli da je pregovarao sa nekih hercegovcima oko njega, pa je izgleda i ovaj zavrsio u hercegovini...
 
Član
cini mi se na Husinu ima jedan ovakav, narandzasti :icon_question:

nisam nesto narocito zagledao, al valjda neko zna jel to to, da potvrdi ili da kaze da nije
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Pasa evo raspitao sam se izgleda da je ovaj iz Novog Travnika, otisao u toplije krajeve, kaze mi ovaj kolega da ga vise nema po barama (kvart) u kojem je boravio, nesh veli da je pregovarao sa nekih hercegovcima oko njega, pa je izgleda i ovaj zavrsio u hercegovini...

hvala ti puno ;)
 

LSD

Član
onaj na husinu je GT

142780d1267276174-hot-not-vector-w8-1988_pontiac_fiero_gt.jpg
 
Top