Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Chuza je napisao(la):
muza je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
muza je napisao(la):
TDI od 110 konja bi bio vrhunac....

niti jedan gti ti nebi mogao ništa,čak uz malo čipiranja ni 2.0 16v ti nebi mogao ništa....

sretno:cool::cool:

ekspert :D ne bi ni vr mogao nista :lol:
:icon_exclaim: ovaj golf je utegnut do savrsenstva,
jos kad stavis te bbs-ice, drama :cool:

neznam šta ti nije jasno....AFN motor se može lijepo čipirat,a na težinu golfa dvice,koji je lakši sigurno od 3 nekih 200 kila...
sigurno može parirati golfu 3 2.0 16v ....

Moze,oni koji su iz Sarajeva znaju zlatnu dvicu tdi,to mi je od prijatelja,110ks+chip je u njoj,bez problema pere te uber strasne masine 2.0 16v abf ;)

cuo sam da dere i turbake :D
 
Početnik
Taj sa zlatnom dvicom TDI prica i da mene dere redovno...samo je problem sto ja obicno nisam u gradu kad on mene podere :D
 
shurda je napisao(la):
pa moze derati trojku 16v zato sto je teza od dvice sigurno 100 kg
moze on mislit da moze derat ABF-a, TDI 110 pogotovo chip-ovan ima velik obrtni momenat i mislis da mozes poderat i R32 kad se ufuras, al ABF ima obrtaje i ode :lol:
 
Početnik
GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
pa moze derati trojku 16v zato sto je teza od dvice sigurno 100 kg
moze on mislit da moze derat ABF-a, TDI 110 pogotovo chip-ovan ima velik obrtni momenat i mislis da mozes poderat i R32 kad se ufuras, al ABF ima obrtaje i ode :lol:

de objasni im neke stvari, potegnu se na 70 metara na parkingu i misli najbrzi :D

sjebasmo cojku temu bezze :icon_exclaim:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
pa moze derati trojku 16v zato sto je teza od dvice sigurno 100 kg
moze on mislit da moze derat ABF-a, TDI 110 pogotovo chip-ovan ima velik obrtni momenat i mislis da mozes poderat i R32 kad se ufuras, al ABF ima obrtaje i ode :lol:

pa nezz chuza govori jedno ovi drugo,,kome sad vjerovat :lol:
 
oooo ostavim vas samo na 1h same zato sto sam cekao autobus iz NS i posiljku novih rubova za bbs-ce,a vi mi odmah uprljaste temu :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
shurda je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
pa moze derati trojku 16v zato sto je teza od dvice sigurno 100 kg
moze on mislit da moze derat ABF-a, TDI 110 pogotovo chip-ovan ima velik obrtni momenat i mislis da mozes poderat i R32 kad se ufuras, al ABF ima obrtaje i ode :lol:

pa nezz chuza govori jedno ovi drugo,,kome sad vjerovat :lol:

ja necu slagat, ako nisam brzi nemam sta pricat gluposti
 
Član
Golf2gti16v je napisao(la):
oooo ostavim vas samo na 1h same zato sto sam cekao autobus iz NS i posiljku novih rubova za bbs-ce,a vi mi odmah uprljaste temu :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

kad ti neces, moramo mi pisati :D
 
Član
pustite čovijeka da piše o svome golfu i stavlja slike,da imamo šta gledati i komentirati...:icon_smile:

a kad otvori temu AFN vs ABF onda ćemo se raspravljati ...:lol::lol:

iako sam osobno više volim benzince :icon_exclaim:
 
Član
Oggy je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
pa moze derati trojku 16v zato sto je teza od dvice sigurno 100 kg
moze on mislit da moze derat ABF-a, TDI 110 pogotovo chip-ovan ima velik obrtni momenat i mislis da mozes poderat i R32 kad se ufuras, al ABF ima obrtaje i ode :lol:

de objasni im neke stvari, potegnu se na 70 metara na parkingu i misli najbrzi :D

sjebasmo cojku temu bezze :icon_exclaim:


Nije problem covjeku aBd dok bude ljepseg vremena tvog famoznog uber zdravog keca malo preispitati i zadati domaci zadatak,polahko srest ce te se na cesti hehhe ;)
 
Član
Nacitah se svega u ovoj temi...a najjaci je taj "rejser" sa parkinga :lol: Mnogi ti samozvani "najbrzi u gradu" nikad nisu skupili muda da se pokazu na stazi,a naslusao sam se prica o njima...tako da je svaki komentar na to suvisan...

A da se vratim na temu...kume,znas da imamo isto auto i da pratim tvoj projekat...samo pametno i polako..BBS su pun pogodak...meni su nazalost promakle schmidt modern line,jbga.... Taj motor sto je sad je dobar motor,pouzdam...Ako se odlucis za TDI to ce samo biti jos jedan siguran korak naprijed. Mog golfa je "pakovao" momak koji je dugo godina u street race vodama. On takodjer ima jednog Fire and Ice 1.9 TDI sa turbinom od 96kw i cipom...da vidis kako tek to auto ide :cool:

A ostalim momcima koji prate temu,a vidim da su dugogodisnji clanovi,savjetujem i drugarski predlazem da puste tu pricu "rekla-kazala...ovo ili ono"

Lijep pozdrav svima ;)


:icon_exclaim: :icon_exclaim:
 
Član
Bilo je samo pitanje vremena kad ce se načeti ova tema swapa motora, jer su i mene masirali sa time redovno. Doduse nisam se puno opterecavao. Mislim ja da je trenutno najbolje ostavit ovaj motor jer je u savrsenom stanju , zajedno sa mjenjacem i kompletom kvacila i bez ulaganje. To kazem prije svega zbog potrosnje u ovoj citavoj nasoj losoj situaciji u drzavi. Ako se ne varam i juce je otislo gorivo 10-ak feninga. Bolje i imati dizela 51kw pa ga voziti svaki dan nego ABF-a pa ga voziti svaki cetvrti dan. Nadam se da ce nesto da se promijeni jer ako ova propast se nastavi ostacemo bez tuning scene jer sve vise nasih kolega se odlucuje na odustajanje od projekata , pa cak i na rashodovanje i prodaju gotovih projekata (moj primjer je dovoljan). Samo da kazem jos, da je kojim slucajem ostao kod mene i da sam mogao izdrzat finansijski da ostane kod mene, bio je dogovoren swap motora 1.8T iz audija S3.

Sto se tice auta , opet cu se ponoviti, da mi je drago sto je otisao u prave ruke i sto je covjek uradio mnogo da vrati prvobitni izgled. Motor Buco kad ti dodje - dodje , nemoj srljati i pokusaj sto vise uzivati u radovima na autu i u voznji sa njim. Sto jaci motor i vise trke - to auto ce gubiti na izgledu. (trkanje, slajfanje, kamencici itd. - znamo svi kako to ide i samo se pojavljuju ostecenja na laku "niotkud")
BBS RS su pravi pogodak. Bas me interesuje kako ce mu stajati. Ja sam trazio RS i u nemogucnosti nabavke uzeo sam RM. Kasnije su mi se vise i svidjele od RS. Lifteri su prava stvar, pravo osvjezenje i detalj za motorni prostor. i trpaj tih slika , nemoj da si škrt. Lijep je on i na zimskom setupu :lol::lol::lol:
 
Početnik
Chuza je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
pa moze derati trojku 16v zato sto je teza od dvice sigurno 100 kg
moze on mislit da moze derat ABF-a, TDI 110 pogotovo chip-ovan ima velik obrtni momenat i mislis da mozes poderat i R32 kad se ufuras, al ABF ima obrtaje i ode :lol:

de objasni im neke stvari, potegnu se na 70 metara na parkingu i misli najbrzi :D

sjebasmo cojku temu bezze :icon_exclaim:


Nije problem covjeku aBd dok bude ljepseg vremena tvog famoznog uber zdravog keca malo preispitati i zadati domaci zadatak,polahko srest ce te se na cesti hehhe ;)

Vjeruj da mi se ne da potezati sa dizelima, uzalud gorivo trosit, a nije interesantno uopste...vjerujem da je tebi poslije 1.3 taj tdi najbrze auto na svijetu ;)
Uglavnom, koliko sam skontao, taj njegov TDI vozi 14 klasu, jel, ako je vec brzi od mene? Vidjecemo se onda na rejsu :D

A ti chuza guza, ne uzimaj me usta, eto za tebe domaci zadatak, balavac jedan ;)

Jos jednom, sorry na off, drug :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top