Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

cjenim auto bivšeg vlasnika pogotovo novog također al moje mišljenje je da šta god pokušali to nije to sad je obični kao i masa drugih sto ih je na cesti ipak ona sjedista felge front su mu davali čar u bih i šire i to je tesko ponovo ostvarit s moje strane puno sreće i puno predjenih km i čuvaj jer baza je i više nego dobra samo zavrsi kako si zamislio pozz
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Mozda je spomenuto,a mozda i nije...Pa ako nije neka tajna ili sta vec da nam kazes cijenu auta....?
 
Početnik
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

DeLLoRto je napisao(la):
Mozda je spomenuto,a mozda i nije...Pa ako nije neka tajna ili sta vec da nam kazes cijenu auta....?

Koliko sam informisan 5100KM , bez felgi , recaro-a, rubova i fronta i jos neke sice.

Druze jesi radio sta ovih dana? I jesi poceo kakve felge ganjati?? Pozdrav ! :cool:
 
Legend
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

...samo je bitno da ima viziju, i da ne radi napamet, na kraju krajeva, njegov je auto i ima pravo uradit sta hoce, mi smo eventualno tu da mu damo prijedlog, samo ne treba pretjerivati :)

nek covjek uziva u autu :icon_smile:
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

G2_1.6B je napisao(la):
DeLLoRto je napisao(la):
Mozda je spomenuto,a mozda i nije...Pa ako nije neka tajna ili sta vec da nam kazes cijenu auta....?

Koliko sam informisan 5100KM , bez felgi , recaro-a, rubova i fronta i jos neke sice.

Druze jesi radio sta ovih dana? I jesi poceo kakve felge ganjati?? Pozdrav ! :cool:
radilo se,promjenio,jedan lezaj,dvije mandzetne,nosamc motora (bomba),ulje i sve filtere,napravio svirenu,skratio mjenjac i ubacio onu GTI ručicu sto je bila u bijelom gti-u,ubacio XENONE U MAGLENKE :),i jos nekih sitnica,sutra cu malo farove da zatamnim sa crnim transparentnim sprejom i slike cu u nedelju da ubacim.pozdrav za sve i hvala na podršci :cool:
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Ja mislio da je to jedini golf kojeg kad kupis nema ulaganja sto se tice mehanike a ono opet ima :D
Sreca to je za golfa jeftino ;)

Jesil sta odlucio za felfe :icon_question: Uzmi sta drugo nemoj BBS i njih sad kamaru
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

ma to su sitnice,nije ni trebalo mjenjati ali eto moram nesto po običaju kad se kupi auto :),više su otisli djelovi od stajanja auta,a feluge treazim,da vidim ima li kakvih ponude,za sada necu bbs posto izadju puno para,to mozda na proljece da kupim bbs rm
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Golf2gti16v je napisao(la):
ma to su sitnice,nije ni trebalo mjenjati ali eto moram nesto po običaju kad se kupi auto :),više su otisli djelovi od stajanja auta,a feluge treazim,da vidim ima li kakvih ponude,za sada necu bbs posto izadju puno para,to mozda na proljece da kupim bbs rm


Mogu se naci bbs felge za ne tako puno para...doduse nece biti u dobrom stanju ali ako imas imalo znanja i volje mozes ih dotjerati da budu extra;)
Ida nemoj farove zatamnjivati...bar za golfa crystal-smoked farovi nisu skupi
 
Legend
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Auto je odlican, al je sada tvoj i sad ti furaj svoju pricu... ;)

Drug nek je sa srecom... samo sipaj i vozi... :cool:
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

dzinn16v je napisao(la):
Golf2gti16v je napisao(la):
ma to su sitnice,nije ni trebalo mjenjati ali eto moram nesto po običaju kad se kupi auto :),više su otisli djelovi od stajanja auta,a feluge treazim,da vidim ima li kakvih ponude,za sada necu bbs posto izadju puno para,to mozda na proljece da kupim bbs rm


Mogu se naci bbs felge za ne tako puno para...doduse nece biti u dobrom stanju ali ako imas imalo znanja i volje mozes ih dotjerati da budu extra;)
Ida nemoj farove zatamnjivati...bar za golfa crystal-smoked farovi nisu skupi
vidjeces da ce biti dobro,ako ne bude samo nitro razredjivačem predjem,specijalan sprej za to imam
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Sve je stegnuto na trapu, Gorivo samo na slapu! ;)
slika0880.jpg


xenon H3
slika0881.jpg

slika0897.jpg


rucica od mjenjaca je GTI orginal sa mk3,i malo poluga mjenjaca skracena
slika0883.jpg


Farovi su zatamljeni i svirene ubacene
slika0902.jpg

slika0903.jpg

slika0905.jpg


E SADA da cujem misljenje vas ozbiljnih tjunera,da li valjaju farovi ako ne samo dva poteza krpom i nitro razredjivacem i vracaju se u prvobitno stanje:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Nisam "ozbiljan tjuner" al moje misljenje je da su vrhunski farovi ispali!;) :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top