Ponovio se.. Opel Vectra A

Ponovio se.. Opel Vectra A

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lijepa je vectra stvarno,,mozes seb samo stavit neke 15 felge i bit ce top...Motor je takodje predobar
 
Član
Josh jedan opelash, fina veca prijatelju... A to sto govoris da se ne moze izglavit novac, onda nisi trebao kupovat auto, koje mislis sređivat, jer malo tko izvuce novac koji je ulozio, to je vise na ceif radi sebe.... A veci bi sjele dobre 16ke kakve, kucanje, i da poskidas ove CD oznake te lajsne, i to ce biti drugo auto... A onda dalje, kakvu roru kulturnu i to bi bilo to, ak vec furas clean look.. I da se mene pita ja nebi stavljao nikakve presvlake, nisu ti ovi sicevi poderani i slicno da imas razlog điđat enterijer presvalkama...
 
BHT Ovisnik
fina vectra,dobro ocuvana,lijep motor,dosta su udobne,mi smo imali cak 2-3 prije,ja sam mislio sebi vectru uzimat il dodat love pa audia 80,al izleti mi ljetos jetta i uzmem nju:cool:
nek je sa srecom:cool:
 
@fidel hvala druze

@trizex, limarija je dobra, jedino sto cu za mjesec dva kad otpli udariti podnu zastitu i to je sto se tice limarije, sta reci, zadovoljavajuce je za godine koliko ima... Sto se Corrada tice, rodjak je iz Austrije, i da 2.0 16v 100 KW motor je bio, steta para sta je ulozio u njega, jos ga je i skupo platio bio, al' jbg-a proslo sad sve hehe...

@mesha hvala, navratit cu u Modricu uskoro, cim odradim ovih par servisa sto treba zamijeniti i navratit cu tamo

@passat2003 hvala druze.. valjda ce biti hehe

@pioneer_09 hvala druze

@olensoner bit ce neke felge na ljeto nista sada, sto se izduva tice necu to mijenjati, jer mi se ne fura to nikako hehe.. kuka ide, ja i stari danas govorimo skidamo je makar je morali sjeci hehe

@ado_d hvala druze, bit ce BMW aBd :D

@dzenii hvala, motor mi majstor rece da je extra, samo cemo zamijeniti sutra dihtung dekla i nista na motoru ne treba dirati, ulje i filtere ne spominjem to je druga stvar koja se obavezno uvijek mijenja

@error hvala druze, nisam ulagao ja pare nego rodjak pa je popusio.. a sto se auta tice, planirao sam neke 16-ke i spustit ga sa oprugama na proljece/ljeto, mozda bacim neke folije, sto se tice rore to ne vjerujem da cu dirati, jedino neki lijep ukrasni zavrsetan nabacit na ovaj lonac, sto se presvlaka tice, ima par mjesta je od cigare oprzeno i na vozacevom malo poderano, al malo skroz, a hocu presvlake da se meni svidja unutra, jer mi ovako sjedala skroz bezze djeluju, a i ide na hemisko ciscenje, ovaj sto je vozio vazda nekih fleka nabacio po tapacirunzima.. za lajsne ne znam, mozda budem skidao, jer problem je sto valja to zakitovat i lakirat kasnije..

@enesss hvala druze....

CoL3-99 je napisao(la):
fina vectra,dobro ocuvana,lijep motor,dosta su udobne,mi smo imali cak 2-3 prije,ja sam mislio sebi vectru uzimat il dodat love pa audia 80,al izleti mi ljetos jetta i uzmem nju:cool:
nek je sa srecom:cool:

I ja sam se iznenadio kako je udobna, corsa koju sam imao k'o da sam se na gibnjevima vozio haha.. a sto se audija tice, imao sam 90-tku ne vjerujem da je neka razlika u udobnosti i prostranosti velika u odnosu na 80-tku i nimalo me nije zadovoljila, hem nesto skucena unutra, nema gepeka, i nikako nije bila udobna...Vidit cemo kako ce veca sluzit, ako ne bude slusala ode ona hehe
 
Član
Nema sta gitovat prijatelju, one su zaljepljene samo laganini fenom skinut, i toblom vodom, na kraju to ispolirat i to je to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top