Ponovio se.. Opel Vectra A

Ponovio se.. Opel Vectra A

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto kao sto u naslovu pise, konacno sam imam svoje licno auto! Radi se o Opel Vectri A iz 1990 sa 1.8i 66KW (90ps) motorom, sto se auta tice, mogu reci da sam prilicno zadovoljan sto se stanja tice, s obzirom na starost i "ime" opela, iskreno bio sam skroz skeptican sto se opela tice poslije Corse koju sam imao, al' eto, od opreme standard valjda, CD paket opreme, siber, servo, ABS, sjedala podesiva po visini i dubini, centralna sa dva daljinca, elektronska blokada motora itd, zao mi je sto nema elektricnih podizaca samo! Danas imam zagovoreno kod majstora da sve detaljno pregledamo stanje, sta treba mijenjati od potrosnom materijala, pa cemo vidit sta ce biti, u svakom slucaju covjek od kojem sam uzeo je rekao da mu slobodno vratim auto ako budem morao mijenjati druge stvari od onih koje je naveo (skupe kvarove), pa tako da se ne sikiram previse! Nazalost moja velika zelja je bio BMW E36, al' nazalost financije su bile protiv mene! Ljudi stvarno previse cijene ta auta, s obzirom na godine i stanja u kakvom su bila, al' jbg-a bit ce i on nekada, tu cu si zelju kad-tad ostvarit :D! Sto se sredjivanja tice ne znam da li cu sta raditi extra, mozda spustiti i kakve vece feluge nabacit! U glavnom mu moram u skorije vrijeme presvlake uraditi da lici na nesto unutra i naci kakva malo kvalitetnija 4 zvucnika i pojacalo da se moze slusati lijepo muzikica..Trenutno se najvise gleda da se auto dovede u fabricko stanje, pa ona neke druge stvari!

P.S. Zna li neko gdje mogu naci originalne maglenke, jer je prethodni vlasnik polomio stakla i izvadio ih!

Sto se slikica tice, ova slika sa strane, na kojoj izgleda kao da je boja razlicita, na slikama je cudno skroz, a uzivo se ne primijeti previse. Malo sa strane samo!
Evo koja slikica:

[attachment=29534][attachment=29535][attachment=29536][attachment=29537][attachment=29538][attachment=29539]
 
tvrdoglavi je napisao(la):
nek je sretno drug,imas finu bazu i za styling :cool:

Hvala, sto se stylinga tice, nista pretjerano, vise mi uz auto odgovara neki clean style, detalji i tako, al' prvo testovi pa onda vidit isplatil' se ulagat u nju! Da se ne bi k'o rodjak zeznuo, kupio Corrada, kvario se i popravlj'o ga, i na kraju 3500 eura slozi u njega sredjivanje, i ispusi sve te pare na kraju, cak ni cijenu auta nije uspio vratiti, tako da samo opusteno pa cemo vidit sta ce biti!

Ostali, takodje hvala!
 
Član
Vektre su top, samo je limarija problem tih Opela....inace i udobne, i dost' brze, relativno malo trose.......samo sto vole hrdjat u PM......ako je zdrava to ti je najbitnije.....

A koji je Corrado bio tog tvog rodjaka, koje boje? 1.8 16ka? :)
 
Neka je sa srecom, ma samo mu felge ljepse nabaci i kakav izduv da se malo jace dere i dosta.:cool: Jer kao sto i sam kazes mozes ulozit hiljade i onda sve to izgubiti ako se pocne kvariti. .... I da obavezno tu kuku skini!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top